Havířov – Třinec 0:5 (kon.) | H. Měcholupy – Sokolov 1:0 (po pen.) | Chrást – Karlovy Vary 1:2 (kon.)
Doubravka – Písek 1:6 (kon.) | Lovosice – Ústí n. L. 0:7 (kon.) | Zápy – Bohemians 1905 1:3 (kon.)
Kunice – Táborsko 1:2 (kon.) | Letohrad – Čáslav 0:1 (kon.) | Chrudim – Vlašim 1:2 (kon.)
Nový Bor – Varnsdorf 0:1 (kon.) | Turnov – Č. Lípa 0:2 (kon.) | Slavičín – Opava 1:4 (kon.)
Hranice – Uničov 0:8 (kon.) | Nový Jičín – Hlučín 2:3 (po pen.) | Třebíč – Polná 2:0 (kon.)
Mohelnice – Zábřeh 1:2 (kon.) | Brumov – Orlová 2:1 (po pen.) | Petrovice – Frýdek-Místek 1:2 (po pen.)
MFK Havířov
0:5 (0:2)
FK Třinec
Sobota 28.07.2012, 10:15 • Městský fotbalový areál, Havířov • Pohár FAČR

Loučím se s Vámi a u dalšího online přenosu z Českého poháru, popřípadě z MSFL napočtenou. (14:08:34)

V dalším kole čeká na svěřence trenéra Kouřila vítěz utkání Nový Jičín - Hlučín. Třinečtí opět pojedou na hřiště soupeře.

Skončilo téměř jednoznačné utkání. Exdruholigový Třinec zvítězil zaslouženě 5:0, když i ve druhém poločase měl několik velmi dobrých příležitostí. Ani domácí však nebyli bez šance na vstřelení gólu, ovšem jejich koncovka příliš kvalitní nebyla a když ano, tak vše pochytal třinecký gólman.

76
    Druhý gól Gavláka byl pro něj posledním. Na zbylých 14 minut ho nahradil Martin Vlachovič.

90
    Dnešní utkání sleduje 150 diváků.

88
    Poslední střídání: odešel havířovský Zupko a nahradil ho Rohel.

87
    Třinec právě vstřelil branku!
    PAVEL EISMANN to vzal na sebe a střelou pod břevno zvýšil na 0:5.

87
    Únik Vlachoviče zastavil faulem brankář Mrozek - penalta.

76
    Krásná akce. Eismann ukázal domácím záda, následně přenechal míč Gavlákovi, pro kterého nebyl problém uklidit míč k tyči.

72
    V havířovském dresu dohrál Valový a nahradil ho Antl.

69
    Dvojité střídání hostů: Odešli Motyčka s Kyselým a přišli Klimas s Ceplákem.

69
    Po dalším faulu na Gavláka viděl kartu žluté barvy Tomáš Valla.

67
    Lisický našel nadýchaným centrem z pravé strany volného MARKA KYSELÉHO, který volejem uklidil míč do brány.

64
    Za faul na Gavláka uviděl žlutou kartu domácí Libor Hrbáček.

60
    Střídání Havířova: Odešel Laryš, přišel Trmal.

46

První půle nabídla očekávaný průběh, Třinec měl velké množství šancí, ovšem využil pouze dvě, zbytek pochytal vynikající Mrozek.

43
    Rohový kop Kyselého přesně našel MICHAELA HUPKU a ten umístil míč hlavou ke vzdálenější tyči.

Igor Mainka

Branky: 21. Gavlák, 43. Hupka, 67. Kyselý, 76. Gavlák, 87. Eismann (pen.)

Karty:   64. Hrbáček (HAV), 69. Valla (HAV)

MFK Havířov: Mrozek, Hrbáček, Skotnica, Zupko (88. Rohel), Laryš (60. Trmal), Valový (72. Antl), Lukan, Babič, Michalčák, Vachtarčík, Valla.
    FK Třinec: Sporysz, Eismann, Malíř, Lisický, Kyselý (69. Ceplák), Hupka, Samek, Motyčka (69. Klimas), Gavlák (76. Vlachovič), Matoušek.

Rozhodčí: Čecháček - Latoň, Picmaus.