Olomouc – Slovácko 2:0 (kon.) | Brno – Teplice 1:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 3:2 (kon.)
Sparta – Příbram 2:1 (kon.) | Jihlava – Plzeň 1:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
1:1 (0:1)
FK Teplice
Neděle 05.08.2012, 17:00 • Městský fotbalový stadion Srbská • Gambrinus liga

Konec zápasu. (11:08:27)

89
    Za souboj s hostujícím obráncem vidí ve vápně Teplic Petr Švancara žlutou kartu.

Zbrojovka od domácí premiéry v Gambrinus lize očekávala víc, a s bodem po předvedeném výkonu a početní výhodě v posledních minutách asi spokojena nebude. Teplice přijely hlavně bránit a i když v závěru hostující hráči nevěděli, kde jim hlava stojí, úkol odvézt alespoň bod splnili. Remíza bude o to cennější, když vezmeme v potaz, že si Severočeši nevypracovali žádnou vyloženou šanci.

90+2
    Zbrojovka v posledních minutách drží Teplice zamčené ve vlastní šestnácte a trenér Čuhel je žene kupředu.

90+1
    Melunovič se neohroženě prohnal kolem brněnského beka, jeho centr ale branku domácích neohrozil.

90+1
    Diváci při volném kopu Zavadila skandují "My chceme gól". Jeho centr končí na rohu.

87
    I domácí ještě jednou střídají, odchází Husár, nahrazuje ho Nekuda.

85
    ... a následně i Melunovič.

85
    Utkání se pořádně vyoustřuje. V potyčce dostává žlutou kartu nejprve Kaufmann...