Liberec – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Sparta – Teplice 0:3 (kon.) | Ostrava – Jablonec 1:3 (kon.)
Olomouc – Slovácko 1:1 (kon.) | Hr. Králové – Slavia 4:2 (kon.) | Plzeň – Č. Budějovice 3:1 (kon.)
Bohemians 1905 – Táborsko 1:0 (kon.) | Brno – Příbram 4:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
4:1 (1:1)
FK Příbram
Pondělí 06.08.2012, 17:00 • Srbská, Brno • Juniorská liga

Brno po zlepšeném výkonu ve druhém poločase nakonec přesvědčivě vítězí 4:1. Mužem utkání je Daniel Přerovský, který přišel na hřiště právě až na druhý poločas a vstřelil dvě branky. (18:55:08)

87
    I Buchta obdržel žlutou kartu.

85
    Střelec dvou branek Přerovský vidí žlutou kartu.

85
    Poslední střídání zápasu, Kvídu nahrazuje Hušek.

83
    Poslední střídání Zbrojovky, Matysku nahrazuje Ullmann.

81
    Další žlutou kartu vidí tentokrát hostující Kvída.

79
    Brno právě vstřelilo branku!
    Zbrojovka definitivně zhasila nápor soupeře. Aktivní DANIEL PŘEROVSKÝ dává svou druhou dnešní branku.

78
    Andrejeviče nahrazuje v týmu Příbrami Mára.

75
    Příbram mohla snížit, ale Stratila v brejku vychytal Hladký.

71
    Michna pro dnešek dohrál, jeho místo zaujal Stáňa.

68
    Ohlášeno 92 diváků.

69
    Potřetí střídá i Příbram, ze hřiště jde Hanuš, místo něho naskakuje Vévoda.

67
    Přerovský mohl po úžasném slalomu definitivně rozhodnout, ale z bezprostřední blízkosti branku těsně přestřelil.

64
    Dalším karetním hříšníkem je brněnský Varaďa.

63
    Třetí střídání v týmu Brna, kapitán Huška přepustil místo Kuncovi.

60
    Hosté přitvrdili a výsledkem je žlutá karta pro Andrejeviče.

58
    Brno zahrávalo přímý kop z uctivé vzdálenosti. K exekuci se postavil LUKÁŠ MATYSKA a nádherně trefenou ranou zvyšuje náskok Zbrojovky!