Itálie - Velká Británie 11:7 (kon.) | Čína - Rusko 16:15 (kon.)
Austrálie - Maďarsko 13:11 (po prodl.) (kon.) | USA - Španělsko 8:5 (kon.)
Austrálie - Maďarsko

13:11 (po prodl.)

(2:1, 5:3, 3:4, 1:3, 2:0)

Čtvrtek 09.08.2012, 19:40 • Water Polo Arena • Olympijské hry - Vodní pólo (ženy)
Sledujte:

Utkání končí a v Australském týmu propuká radost z výhry. Maďarky však dnes předvedly neuvěřitelný obrat v poslední části zápasu a zaslouží si sportovní uznání. Já se s Vámi tímto loučím a těším se minimálně u stejně dobrého póla příště na počtenou. (21:14:53)

Je konec. Utkání končí!

3
    A nakonec ještě Australanky přidávají ještě poslední branku! Tu dává Gemma Beadsworthová (AUS). 13:11.

3
    Třicet sekund do konce. Další oddechový čas.

3
    Už se hraje. Střelu likvidovala brankářka Austrálie. Nyní je tu oddechový čas pro Maďarky.

2
    Minuta do konce, oddechový čas pro Australanky.

2
    Do konce zbývá něco málo přes minutu, u míče jsou Australanky.

2
    Maďarky se musí cpát do branky! Jejich střela šla vedle. Je to neuvěřitelné pólo, co předvádí ty ženy. Dnes nikdo neodejde poražen.

1
    Australanky opět vyhrály sprint o míč.

1
    Druhé prodloužení začalo.

3
    Šance na obou stranách brankou neskončily! První prodloužení skončilo.

1
    Tu nevyužívají a na druhé straně udeřila Gemma Beadsworthová (AUS)! Je to gól pro Austrálii! 12:11.

1
    Maďarky začnou přesilovou hrou.

1
    Prodloužení začalo! Jen pro informaci, hraje se na tři minuty, dvoje prodloužení.

Čtvrtá čtvrtina skončila. Nyní nás čeká prodloužení! Tak to je něco.

8
    Gól! Tak to je neuvěřitelné!!!! Maďarky vyrovnávají sekundu před koncem!!! Dora Antalová vyrovnává na 11:11!

8
    Tyčka! Tak teď měly Australanky štěstí!

8
    Maďarky si vzaly oddechový čas.

8
    Ale pozor, tak nakonec je tu branka! Gabriella Szucsová (MAĎ) ještě snižuje na 11:10. Tak tohle bude drama!