Aktobe – Genk 1:2 (kon.) | Dynamo – Dundee 5:0 (kon.) | Elfsborg – Horsens 2:3 (kon.)
Omonia Nikósie – CZ Bělehrad 0:1 (po pen.) | Slaven Belupo – Ath. Bilbao 2:1 (kon.) | Famagusta – Dila Gori 0:3 (pře.)
Aalesunds – APOEL 0:1 (kon.) | Legia – Ried 3:1 (kon.) | Met. Doněck – Tromsø 0:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Twente 0:2 (kon.) | Rosenborg – Servette 0:0 (kon.) | Young Boys – Kalmar 3:0 (kon.)
Gent – Fehérvár 0:3 (kon.) | Trnava – FCSB 0:3 (kon.) | Arnhem – Machačkala 0:2 (kon.)
Lech Poznaň – AIK Stockholm 1:0 (kon.) | Mura – Arsenal Kyjev 0:2 (kon.) | Plzeň – Chorzów 5:0 (kon.)
Sparta – Admira 2:2 (kon.) | Zeta – FK Sarajevo 1:0 (kon.) | Bursaspor – KuPS 6:0 (kon.)
Hannover – St Patrick´s 2:0 (kon.) | Rapid Buk. – Heerenveen 1:0 (kon.) | Inter – Hajduk Split 0:2 (kon.)
Marseille – Eskişehirspor 3:0 (kon.) | Marítimo – Asteras 0:0 (kon.) | Liverpool – FK Gomel 3:0 (kon.)
Rapid – Vojvodina 2:0 (kon.)
Bursaspor
6:0 (3:0)
Kuopion Palloseura
Čtvrtek 09.08.2012, 20:30 • Bursa Atatürk Stadyumu, Bursa (19 700 míst) • Evropská liga (předkola)

Konec zápasu. (22:23:56)

90+4
    Bursaspor šel ihned od úvodu utkání po vítězství, ale vstřelit branku se jim podařilo až ve dvaadvacáté minutě, kdy přesně zamířil Öztürk. Od té doby už se Kuopion vezl. Přišly branky Pinta, Batally, N´diayeho, opět Pinta a nakonec se trefil Tufan. Do další fáze Evropské ligy tedy zaslouženě postupuje Bursaspor.

90+2
    Zápas se jen dohrává, tak bych možná mohl shrnout dění zápasu.

90+1
    Tak ještě čtyři minuty nad rámec devadesáti nastavil sudí Tudor.

90
    Obiefule ještě na závěr zajel do protihráče a vidí žlutou kartu.

89
    Závěr se blíží a jsme jen zvědavi kolik minut nastaví sudí Tudor, ale kdyby to nebyla ani vteřinka nedivil bych se.

85
    Snad první šance Kuopionu v zápase, když dostal přihrávku do vápna Venäläinen, ale jeho pokus mu nevyšel a pálí mimo.

81
    Utkání se jen dohrává, Bursaspor má míč na kopačkách a nikam se nežene. Možná ještě přidá branku, ale každopádně tyto chvíle si užívají hlavně fanoušci, kteří oslavují věhlasně vítězství svými chorály.

80
    Deset minut do konce hrací doby. Už aby to bylo! Si nejspíš říkají hráči Palloseury.

78
    Dostřídáno má i Kuopion po výměně Taipaleho za Hoivalu.

76
    Dvougólový střelec Pinto je střídán Bangurou a domácí mají pro dnešní zápas dostřídáno.

75
    Tak jednoznačný průběh asi nečekal ani ten největší optimista. Tlak Bursasporu je od začátku drtivý a rozdíl v kvalitě je několikatřídový.

73
    Stanislav Šesták má dnes odehráno a střídá jej na trávníku Odabaşı.

70
    Žlutou kartu vidí Çağıran,

72
    Bursaspor právě vstřelil branku!
    Další branka v Hilanderově síti po protiútoku Bursasporu, na jejímž konci stál OZAN TUFAN, který z hranice pokutového kopu trefil míč přesně pod břevno brány Kuopionu a zvyšuje tak na - 6:0!

67
    Bursaspor pokračuje v náporu a Kuopion nadále nechává velká oka v obraně.

63
    Další střídání, Aslantaşe nahradí Tufan.

61
    V obrovské šanci Stanislav Šesták, který se dostal ke střele v pokutovém území po přihrávce od Pinta, ale jeho ránu skvělým zákrokem vytěsnil Hilander.