Lipt. Mikuláš – Toruń 0:0 (zruš.) | Litoměřice – Soligorsk 3:2 (po s.n.) | Perm – Motor ČB 5:1 (kon.)
Sparta – Mladá Boleslav 2:3 (po s.n.) | Vítkovice – Francie 6:2 (kon.) | Žilina – Zvolen 2:8 (kon.)
Břeclav – Trnava 6:3 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 7:2 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 4:7 (kon.)
Banská Bystrica – Poprad 0:0 (zruš.) | Piešťany – Trenčín 1:2 (kon.)
MsHK Žilina
2:8 (1:3, 0:4, 1:1)
HKM Zvolen
sk Pátek 10.08.2012, 17:00 • DOXXbet Aréna Žilina • Přípravné zápasy

Važení diváci, skončil sa prípravný zápas MsHK DOXXbet Žilina vs. HKM Zvolen a to pomerom 2:8. Ďalší prípravný zápas je na pláne o týždeň v piatok, Onlajny.eu samozrejme nebudú chýbať. Prajeme príjemný zvyšok dňa a krásny víkend. (18:58:13)

60:00

59:55
    Hostia v plnom počte.

58:01
    Do konca tretej tretiny a s vysokou pravdepodobnosťou, hraničiacou s istotou, i celého zápasu, nám ostávajú necelé dve minúty.

57:55
    Vylúčenie Zvolen, 2 minúty dostáva Tomáš Méry za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

56:31
    Tibor Varga druhý krát v úniku, tentoraz sa mu Lukáša Škrečka prekabátiť nepodarilo.

55:00
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Jakub Loydl za hákovanie.

54:37
    Žilina dala gól!
    Do úniku sa dostal žilinský TIBOR VARGA a rutinérsky zakončil medzi Škrečkove betóny. Gól : Varga Tibor. Asistencie : Sekáč Miroslav, Horanský Stanislav.

53:59
    Hra sa pomaly, ale isto vyrovnáva, do vyložených šancí sa nedostáva v tejto časti hry ani jeden tím.

52:38
    Domáci v plnom počte.

50:38
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Tomáš Troliga za údery.

48:59
    Zápas je v týchto momentoch v obojstranne rýchlom tempe, hostia chcú evidentne dosiahnúť povestnú "desinku" na konte domácich.

46:47
    Domáci hráči v presilovej hre nič vážne nevymysleli. Jedinou a aj to chabou strelou sa prezentoval český center v službách Žiliny Vladimír Škoda.

46:47

44:47
    Vylúčenie Zvolen, 2 minúty dostáva Michal Pichnarčík za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

44:07
    Michalovi Kokavcovi praskli nervy a počas prerušenej hry strčil do hráča Zvolena Čankyho. Ten mu neostal nič dlžný a tak obaja borci inkasujú osobné 10-minútové tresty.

41:58
    Zvolen dal gól!
    Ďalší excelentný gól v podaní Zvolena. Michal Šiška našiel na útočnej modrej voľného TOMÁŠA MÉRYHO. Ten si puk potiahol kúsok doľava, vyskúšal príklep a trafil skutočne perfektne pravý horný hor Johanesovej bránky. Lapačka Riša Johanesa síce vystrelila hore, ale neskoro. Gól : Méry Tomáš. Asistencia : Michal Šiška.

40:56
    Tomáš Brcko od modrej vyskúšal brankára hostí. Lukáš Škrečko ostal ľadovo kľudný a v pohode chytá.

40:01
    Začala tretia tretina.

Skončila sa druhá tretine, po ktorej je stav 7:1 v prospech hostí zo Zvolena. Tento stav hovorí za všetko a je plne zaslúžený. Záverečná tretina sa začne približne 18:27.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 15. Kokavec Michal (Varga Tibor, Troliga Tomáš), 55. Varga Tibor (Sekáč Miroslav, Horanský Stanislav) - 5. Zuzin Peter (Pichnarčík Michal), 6. Zábranský Martin (Brabenec Kamil, Puliš Radovan), 20. Škvaridlo Tomáš (Chovan Michal), 21. Chovan Michal (Ťavoda Ján), 25. Chovan Michal, 28. Škvaridlo Tomáš (Jurík Milan), 33. Mucha Ján (Chovan Michal), 42. Méry Tomáš (Šiška Michal)

MsHK Žilina: Johanes (Pisio) – Rúfus, Brcko, Loydl, Leško, Ondrej, Krčula, Sekáč, Niník – Kokavec, Troliga, Varga, Važan, Škoda, Drevenák, Smotrila, Valášek, Drábek, Horanský, Linet, Chomič.
    HKM Zvolen: Škrečko (Šimko) - Ťavoda, Mucha, Hraško, Juračko, Pichnarčík, Šiška, Pokovič – Škvaridlo, L. Jurík, Chovan, Méry, P. Zuzin, L. Zuzin, Puliš, Babenec, Zábranský, Ďaloga, M. Jurík, Čanky.

Rozhodčí: Lajčiak - Hronský, I. Gajdošík.