Chůze 50 km (muži) | Kirdjapkin (kon.) | | | Chůze 20 km (ženy) | Lašmanovová (kon.) |
Výška - Finále (ženy) | Čičerovová (kon.) | | | Oštěp - Finále (muži) | (kon.) |
5000 m - Finále (muži) | Farah (kon.) | | | 800 m - Finále (ženy) | Savinovová (kon.) |
4x400 m - Finále (ženy) | USA (kon.) | | | 4x100 m - Finále (muži) | Jamajka (kon.) |
K1, 200 m - Finále (muži) | McKeever (kon.) | | | C1, 200 m - Finále (muži) | Čeban (kon.) |
K1, 200 m - Finále (ženy) | Carringtonová (kon.) | | | K2, 200 m - Finále (muži) | Postrigaj - Djačenko (kon.) |
Závod mužů | (kon.) |
Nad 91 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Do 49 kg - Finále (muži) | Cou Š'-ming (kon.) |
Do 56 kg - Finále (muži) | Campbell (kon.) | | | Do 64 kg - Finále (muži) | Iglesias Sotolongo (kon.) |
Do 75 kg - Finále (muži) | Murata (kon.) | | | Do 91 kg - Finále (muži) | Usyk (kon.) |
Individuální závod - Finále (ženy) | (kon.) |
Závody žen | Španělsko (kon.) |
Víceboj jednotlivci - Finále | Kanajevová (kon.) |
10m věž jednotlivci - semifinále (muži) | (kon.) | | | 10m věž jednotlivci - Finále (muži) | Boudia (kon.) |
Nad 67 kg (ženy) | Mandičová (kon.) | | | Nad 80 kg (muži) | Molfetta (kon.) |
Volný styl do 60 kg (muži) | Asgarov (kon.) | | | Volný styl do 84 kg (muži) | Šarifov (kon.) |
Volný styl do 120 kg (muži) | Tajmazov (kon.) |
Jihoafrická republika - Indie | 3:2 (kon.) | | | Španělsko - Belgie | 2:5 (kon.) |
Austrálie - Velká Británie | 3:1 (kon.) | | | Německo - Nizozemsko | 2:1 (kon.) |
Jaroslav Svoboda
1. Lašmanovová (Rusko) - 1:25:02, WR
2. Kaniskinová (Rusko) - 1:25:09, SB
3. Čchie-Jang (Čína) - 1:25:16, AR
4. Liou (Čína) - 1:26:00
5. Kirdjapkinová - 1:26:26, SB
6. Lu (Čína) - 1:27:10
7. Rigaudová (Itálie) - 1:27:36, SB
8. Pascualová (Španělsko) - 1:27:56, SB
9. Cabecinhaová (Portugalsko) - 1:28:03, SB
10. Vascová (Španělsko) - 1:28:14, SB
11. Fučiseová (Japonsko) - 1:28:41, SB
12. Povesová (Španělsko) - 1:29:36
13. Loughnaneová (Irsko) - 1:29:39, SB
14. Giorgiová (Itálie) - 1:29:48, PB
15. Henriquesová (Portugalsko) - 1:29:54, SB
16. Borovská (Ukrajina) - 1:30:03, PB
17. Lambleová (Austrálie) - 1:30:08, PB
18. Kawasakiová (Japonsko) - 1:30:20, SB
19. Seegerová (Německo) - 1:30:44, SB
20. Reynoldsová (Irsko) - 1:31:02, PB
---
35. Pelantová (Česká republika) - 1:33:35
Děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na shledanou! (21:47:06)