4:2 (1:2)
SSC Neapol
Sobota 11.08.2012, 14:00 • Národní stadion, Peking • Italský Super Cup

To je ode mně pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný letní den a u dalších online přenosů na počtenou! (16:38:57)

Italský superpohár pro rok 2012 získává Juventus! Rozhodl o tom dnešní zápas v Pekingu, který turínský celek vyhrál 4:2 po prodloužení. Skóre otevřel v 27. minutě Cavani, o deset minut později vyrovnal Asamoah, do poločasu ale znovu zvrátil skóre na stranu Neapole Goran Panděv. V 72 .minutě srovnal skóre z penalty Arturo Vidal, následovalo prodloužení, ve kterém se nejdříve trefil Maggio do vlastní sítě a o chvíli později rozhodl Mirko Vučinič gólem na 4:2. Nutno dodat, že zápas ovlivnilo dvojí vyloučení neapolských Panděva a Zunigy ze závěru základní hrací doby, hráči Neapole tak později už neměli síly na vyrovnání.

120
    Rozhodčí ještě nastaví 1 minutu.

120
    Juventuský roh v poslední minutě prodloužení.

118
    Bonucci má křeče v obou nohách, musí tak být ošetřen.

116
    Poslední střídání Juventusu, ze hry odstupuje Sebastian Giovinco, jeho místo zaujme další italský reprezentant Emanuelle Giaccherini.

114
    O osudu utkání už je rozhodnuto, hráči Neapole hrají hodně odevzdaně.

112
    Žlutou kartu viděl juventuský stoper Leonadro Bonucci.

111
    Prodloužení se hraje v podstatě ve stejném stylu, Juventus kombinuje na útočné polovině.