Jihoafrická republika - Indie 3:2 (kon.) | Španělsko - Belgie 2:5 (kon.)
Austrálie - Velká Británie 3:1 (kon.) | Německo - Nizozemsko 2:1 (kon.)
Jihoafrická republika - Indie

3:2

(2:1)

Sobota 11.08.2012, 09:30 • Riverbank Arena • Olympijské hry - Pozemní hokej (muži)
Sledujte:

Ode mě je to v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji pěkně prožitý víkend. (10:59:53)

Duel o konečné jedenácté místo na olympijském turnaji tak zvládla lépe Jihoafrická republika. Ta navázala na své poločasové vedení a pět minut před koncem přidala třetí zásah. Indové už se zmohli pouze na snížení, přestože měli v závěru drtivý tlak.

70

69:02
    Už to vypadalo, že Indie docílila gólu! Rozhodčí však uťal radost hráčů v modrých dresech rázným rozpažením.

68:30
    Zbývá poslední minuta a půl. U míčku jsou Indové.

66:43
    Bleskově se však zrodila indická odpověď! DHARAMVIR SINGH obdržel z levé strany přihrávku před prázdnou bránu a nemýlil se - 3:2.

64:56
    Zdá se, že je rozhodnuto. LLOYD NORRIS-JONES přidává třetí trefu Jihoafričanů a ti jsou tak jen krůček od jakž takž úspěšného zakončení turnaje - 3:1.

61:02
    Indii již nezbývá příliš mnoho času. Rozběhla se nám poslední desetiminutovka. Snaha však hráčům v bledě modrých dresech upřít nejde.

56:04
    Také po tom druhém napřáhl nebezpečně Sandeep Singh. Gólman Pieterse byl ale na svém místě.

55:27
    Indický trestný roh zakončil Sandeep Singh. Vše následně rezultuje dalším trestným rohem.

53:33
    Proti střele Sunila Sva se výborně natáhl brankář Pieterse. Následně to zkoušel také Khandker, ale jeho pokud byl nepřesný.

50:02
    Riverbank Arenou obíhá mexická vlna. Londýnští diváci jsou skutečně skvělí a dokáží se bavit i zápasem o předposlední místo.

47:23
    Z levé strany hrací plochy se do zakončení dostal Manpreet Singh. Míček byl ale tečován těsně mimo bránu.

44:19
    Střela Taine Patona byla sražena nad horní tyč.

41:28
    Ian Haley zamířil z úhlu pouze do tyče!

38:30
    Drummond vyfasoval kartu zelené barvy.

36:11
    Pokus Cronjeho našel jen tělo bránícího protihráče.

35:01

Po prvním dějství jsou k jedenáctému místu blíže pozemní hokejisté Jihoafrické republiky. Ti šli do vedení v osmé minutě zásluhou důrazu Cronjeho. O sedm minut později bylo srovnáno. Indové zahrávali trestný roh a nekompromisní dělovka Sandeepa Singha skončila až v bráně. Jihoafričané se nicméně krátce před přestávkou dostali opět do náskoku jedné přesné trefy. Drummond vykouzlil chytrou tyč a přehodil bezmocného Raveendrana.