Levante – Atlético 1:1 (kon.) | La Coruňa – Osasuna 2:0 (kon.) | Rayo Vallecano – Granada 1:0 (kon.)
Zaragoza – Valladolid 0:1 (kon.)
Real Zaragoza
0:1 (0:1)
Real Valladolid
Pondělí 20.08.2012, 23:00Španělská LaLiga

Je dobojováno. Nováček z Valladolidu vybojoval na hřišti Zaragozy cenné tři body, když utkání rozhodl svou trefou Oscár Fernandéz. Domácí byli v úvodu zápasu jasně lepší, ale nedokázal proměnit žádnou ze svých šancí. Naopak na konci prvního poločasu poslal Valladolid do vedení Oscár. Ve druhém poločase už hosté Zaragozu do ničeho nepustili a sami mohli zvýšit náskok, ale Victor Peréz neproměnil pokutový kop. I tak se hosté radují ze zisku tří bodů. To je t mé strany vše a těším se zase někdy u onlajn přenosů. Přeji dobrou noc. (00:53:53)