Hantuchová – Pavljučenkovová 0:2 (kon.) | Hercogová – Kvitová 0:2 (kon.)
Rybáriková – Sie 2:1 (kon.) | Strýcová – Flipkensová 1:2 (kon.)
Sestini Hlaváčková – Koukalová 2:0 (kon.) | Cibulková – Larssonová 2:1 (kon.)
Su-wej Sie
1
3 6 3.
sk Úterý 28.08.2012, 01:45US Open - ženy - US Open (tvrdý povrch)

Vážení diváci, pre úplnosť dodávam, že Martin Kližan zvíťazil v prvom kole nad Fallom a rovnako postupuje do druhého kola. Gratuluje. Vám ďakujem za pozornosť a želám dobrú noc, či skôr príjemné skoré utorkové ráno. (04:32:18)

Stretnutie sa práve skončilo.

6:3
    Rybáriková tentokrát zvládla svoj servis a tak zaslúžene vyhráve tretí set v pomere 6:3. Týmto pádom vyhráva i celý zápas. Veľká gratulácia k postupu do Flushing Meadows.

5:3
    Magdaléna Rybáriková prelomila ďalšie podanie súperky, v treťom sete vedie už 5:3 a podáva ma víťazstvo v zápase!

4:3
    Po krátkom výpadku internetového pripojenia je stav tretieho setu 4:3 v prospech Magdy Rybárikovej.

3:2
    Daniela Hantuchová prehrala svoj dnešný zápas s Anastasijou Pavľučenkovou. Tak snáď Magda Rybáriková bude úspešnejšia.

3:2
    Hsien prelomila podanie Magdy Rybárikovej a znižuje na 2:3.

3:1
    Hsien rovnako využíva svoje podanie a znižuje z jej pohľadu na 1:3.

3:0
    Daniela Hantuchová vedie v druhom sete 4:3, Martin Kližan zvíťazil vo v druhom sete vo veľkom štýle v pomere 6:1.

3:0
    Naša tenistka zvládla svoje podanie a vyhráva v rozhodujúcom sete zatiaľ pomerom 3:0!

2:0
    Magdaléna Rybáriková sa opäť dostáva späť do formy zo začiatku zápasu a vo veľkom štýle kradne podanie Hsien. Týmto pádom vedie v treťom sete 2:0 a je na podaní. Vynikajúco Magda.

1:0
    Po dlhom naťahovaní v zhodách a výhodách sa Rybáriková ujíma vedenia v treťom sete. Má však stále mnoho problémov s vlastným podaním.

0:0
    Počas prestávky medzi druhým a tretím setom sa pozrieme i na výsledky ostatných slovenských zástupcov.
    Daniela Hantuchová zatiaľ vedie v druhom sete nad Pavľučenkovou 3:2, prvý však prehrala 4:6. Stav zápasu je teda 1:1.
    Martin Kližan zatiaľ suverénne vedie nad Fallom v druhom sete 5:1, pričom prvý vyhral v pomere 6:4.

2:6
    Rybáriková zo všetkýc síl bojovala, nakoniec však prehráva druhý set pomerom 2:6. Stav zápasu je tak 1:1.

2:5
    Informácia zo zápasu Martina Kližana. Slovenský reprezentant zatiaľ v zápase s Fallom suverénne vedie 6:4 a 4:0.

2:5
    Rybáriková opäť prehráva svoje podanie. Hsien vedie v druhom sete už 5:2 a podáva na víťazstvo.

2:4
    Vzápätí však i Hsien využíva svoje podanie a zvyšuje svoje vedenie na 4:2 v druhom sete. Daniela Hantuchová hrá s Anastasiou Pavľučenkovou v druhom sete zatiaľ nerozhodne 1:1.

2:3
    Rybáriková konečne využíva svoje podanie a znižuje na 2:3 v druhom sete.

1:3
    Pre informáciu zopár štatistík z dnešného zápasu :

- ani jedna hráčka zatiaľ nemá na konte eso z podania.
    - úspešnosť prvého podania : Rybáriková 47%, Hsien 48%.
    - úspešnosť druhého podania : Rybáriková 28%, Hsien 44%.
    - dvojchyby 1:2.

1:3
    Magda Rybáriková po dlhom boji v 4 hre druhého setu prehrala a tek je stav druhého setu 1:3 v neprospech našej hráčky.