Č. Lípa – Varnsdorf 2:0 (kon.) | Jablonec n. J. – Vilémov 3:1 (kon.) | Vyšehrad – Písek 2:0 (kon.)
Vlašim – Pardubice 0:1 (kon.) | Kutná Hora – Slavia 0:1 (kon.) | Ústí n. L. – Most 2:0 (kon.)
Strakonice – Bohem. Pr. 1:1 (po pen.) | Nové Strašecí – Chomutov 0:1 (kon.) | Karviná – Ostrava 1:2 (kon.)
Kroměříž – Břeclav 2:0 (kon.) | Brumov – Slovácko 3:5 (kon.) | Třebíč – Znojmo 0:0 (po pen.)
Zábřeh – HFK Olomouc 1:1 (8:9 po pen.) | Kolín – Dukla Praha 0:1 (kon.) | Uničov – Opava 3:3 (po pen.)
Prostějov – Olomouc 1:4 (kon.) | Frýdek-Místek – Zlín 0:1 (kon.) | Svitavy – Jihlava 1:2 (kon.)
Karlovy Vary – Žižkov 0:0 (po pen.) | Meteor – Bohemians 1905 3:1 (kon.)
SK Sparta Kolín
0:1 (0:1)
FK Dukla Praha
Středa 29.08.2012, 17:00 • Městský stadion • Pohár FAČR

FK Kolín - FK Dukla Praha 0:1. Kolín doslova sahal po penaltovém rozstřelu, ale střelecky selhal. V závěru se nadechl k velkému náporu, kterému však nakonec prvoligová Dukla odolala a se štěstím postoupila do 3. kola poháru České Pošty. To je pro dnešek z Městského stadionu v Kolíně vše. Děkuji za pozornost, hezký fotbalový večer. (18:59:21)

90
    Hraje se na jednu bránu. Kolín se ještě snaží o vyrovnání.

90
    4 minuty navíc nás čekají ve druhé půli.

90
    Boček prováhal největší šanci domácích v utkání! Z bezprostřední blízkosti pouze napálil Kučeru! Tak to bude Kolín mrzet.

87
    Dukla vybojovala rohový kop. Kolínu se krátí čas.

85
    Taktické střídání trenéra Kozla. Berger za Engelmanna.

84
    Kop směřoval přímo na branku, domácí gólman vyrazil míč do strany.

83
    Dukla se drží takticky na půli domácích. Kolín navíc fauloval a pražané tak budou zahrávat přímý volný kop z levé strany.

Dnešní utkání sleduje 860 diváků.

80
    Můžeme se těšit na závěrečných 10 minut. Kolín cítí šanci a vyrovnává hru! Dukla se začíná bát o výsledek.

77
    Domácí kapitán Jan Štoček se ocitl tváří v tvář Kučerovi, své šance ze ale jakoby zalekl a poslal míč vysoko nad.

77
    Malý střídá nevýrazného Kaloudu.

76
    Kolín začíná hrát vabank. Dukla chodí stále častěji do přečíslení.

74
    Žlutá karta pro Biška.

73
    Jan Boček jde na hřiště.

70
    Rychlá akce Dukly. Míč putoval z nohy na nohu, Marek nakonec slabě vystřelil.

69
    Podrazského nahrazuje Borek.

68
    Akci pražanů zastavuje ofsajd.

65
    Kolín chytá druhý dech. Teď Duklu přehrává. Zdá se, že střídání přinesla oživení do hry domácích.