Dněpropetrovsk – Liberec 4:2 (kon.) | Dila Gori – Marítimo 0:2 (kon.) | APOEL – Neftçi Baku 1:3 (kon.)
Heerenveen – Molde 1:2 (kon.) | Rosenborg – Legia 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – AIK Stockholm 0:2 (kon.)
Hapoel Tel Aviv – Dudelange 4:0 (kon.) | Helsinki – Ath. Bilbao 3:3 (kon.) | Eindhoven – Zeta 9:0 (kon.)
FCSB – Ekranas 3:0 (kon.) | Sparta – Feyenoord 2:0 (kon.) | Young Boys – Midtjylland 0:2 (kon.)
Met. Charkov – Dinamo Bukurešť 2:1 (kon.) | Genk – Luzern 2:0 (kon.) | Plzeň – Lokeren 1:0 (kon.)
Marseille – Šeriff Tiraspol 0:0 (kon.) | Fehérvár – Trabzonspor 0:0 (po pen.) | Club Brugge – Debrecín 4:1 (kon.)
Bordeaux – CZ Bělehrad 3:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Tromsø 1:0 (kon.) | Hannover – Śląsk 5:1 (kon.)
Levante – Motherwell 1:0 (kon.) | Inter – Vaslui 2:2 (kon.) | Alkmaar – Machačkala 0:5 (kon.)
Newcastle – Atromitos 1:0 (kon.) | Twente – Bursaspor 4:1 (po pr.) | Lazio – Mura 3:1 (kon.)
Liverpool – Hearts 1:1 (kon.) | Sporting – Horsens 5:0 (kon.)
KRC Genk
2:0 (0:0)
FC Luzern
Čtvrtek 30.08.2012, 20:00 • KRC Genk Arena • Evropská liga (předkola)

A zápas nám skončil za stavu 2:0 pro domácí tým a jelikož první zápas vyhrál Luzern 2:1, tak se probojoval do hlavní fáze Evropské ligy Genk! To je ode mě pro dnešek vše a zase u nějakého onlajnu někdy nashledanou. (21:57:34)

90+5
    Poslední střídání. Na hřiště vstupuje Hubert, odchází z něj Vossen.

90+5
    V ofsajdu se ocitl Muntwiler z Luzernu.

90+5
    A žlutí se znovu. Teď na straně druhé. Potrestaným hráčem je Hochstrasser.

90+5
    V nastavení ještě vidí žlutou kartu Joseph-Monrose (Genk).

88
    Genk právě vstřelil branku!
    Tak tohle byl opravdu dobrý tah trenérů. Dvě minuty po tom, co přišel na hřiště dává gol a dá se říct, že rozhodl o postupu Genku do skupiny Evropské ligy. Zmiňovaným hráčem je MASIKA!

87
    V probíhající 87. minutě dnešního odvetného utkání se Genk stále více přibližuje postupu, naopak Luzernu se čím dál tím víc vzdaluje..

86
    O dvě minuty později přichází 2. výměna hráčů na straně domácích. Masika nahrazuje Nwangangu.

84
    A už střídají i domácí. Na hřiště přibíhá Croux. Do sprchy naopak odchází Ngongca.

82
    Zibung chytá Vossenovu šanci.

79
    Zatímco domácí Genk ještě nestřídal, tak Luzern už má své výměny vypotřebované. Místo kapitána Stahela přichází Hochstrasser.

75
    Nějakých 15 minut před koncem utkání stále postupuje do hlavní fáze Evropské ligy Genk!

73
    Rošáda na straně Luzernu. Z hřiště odchází muž, který zahrával prakticky všechny volné přímé a rohové kopy svého týmu Gygax a místo něj přichází Pacar.

71
    Joseph-Monrose fauloval Wintra.

68
    V téže minutě nepřesně střílel Vossen z Genku.

68
    A na straně Luzernu se žlutí podruhé v jedné minutě. Rozhodčím teď byl napomenut Gygax.