Club Brugge – Standard 4:2 (kon.) | Anderlecht – Genk 2:2 (kon.) | Lokeren – Kortrijk 0:1 (kon.)
Club Brugge KV
4:2 (3:1)
Standard Lutych
Neděle 02.09.2012, 14:30 • Jan Breydel Stadium • Belgická Jupiler Pro League

90
    Sudí Delferière nastavil tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:28:10)

Sudí Delferière dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, které končí vítězně pro domácí Club Brugge KV, který zdolal v poměru 4:2 Standard Lutych. Utkání nám přineslo celkem šest branek, ale zápas to zas tak atraktivní nebyl. Hlavně druhý poločas mohl diváka klidně nudit, neviděli jsme žádné hezké akce a ani góly. Až poslední minuty přinesly dva góly, když v devadesáté minutě snížil na 3:2 Biton, a dal tak svému týmu naději na remízu, ale o dvě minuty se na druhé straně trefil Bacca, který si dnes připsal druhou branku a o utkání definitivně rozhodl.

90+2
    Bruggy právě vstřelily branku!
    CARLOS BACCA pospíchal společně s Tchitém do protiútoku. Tchité načasoval přesnou přihrávku, z čehož těžil CARLOS BACCA, který přesnou trefou zvýšil skóre na 4:2, a definitivně tak pojistil vedení.

90
    Standard právě vstřelil branku!
    DUDU BITON je na hřišti pouhé tři minuty a už si připisuje vstřelený gól! DUDU BITON dostal přesnou zpětnou přihrávku a přesnou tvrdou ránou zakončil. Jorgacevic se natahoval marně.

89
    Pro centrovaný míč do pokutového území si došel Jorgacevic, který zabránil Baccaovi hlavičkovat.

88
    V gólové situaci se ocitl Tchité, ale jeho pokus zlikvidoval Kawashima.

88
    Hrací plochu opouští Vazquez, nahrazuje jej Lestienne.

86
    Buyens nacentroval míč do pokutového území, ale pozorný Donk odhlavičkoval míč do bezpečí.

83
    Pocognoli nemůže pokračovat ve hře, a tak jej nahrazuje Biton.

82
    Hra po krátkém přerušení pokračuje.

81
    Sudí přerušil hru, protože na trávníku zůstal sedět Pocognoli, kterého trápí křeč.

80
    Míč na střelu si přichystal González a nasměroval míč na zvdálenější tyč. Pozorný Jorgacevic brilantním zákrokem uklidil míč do koše.

79
    Držení míče: Club Brugge KV 47% - 53% Standard Lutych.

76
    Hosté střídají Ajdareviće, kterého nahrazuje Ezekiel.

74
    Žlutou kartu vyfasoval Almebäck.

72
    Krajní beci Standardu se zapojují k ofenzivní činnosti, nemají už co ztratit, a tak proč to nezkusit. Zadní řady jsou otevřené a domácí mohou hrozit z rychlých brejků.

66
    Žádne nebezpečí ani tlak si domácí nevytvořili. U míče jsou hosté.

Lucie Rapantová

Branky: 5. Bacca, 22. Rafaelov, 35. Tchite, 90+2. Bacca - 10. González, 90. Biton

Karty:   7. Hoefkens (BGY), 59. Van Acker (BGY), 74. Almebäck (BGY) - 44. Van Damme (STA)

Club Brugge KV: Jorgacevic - Figueras, Donk, Almeback, Hoefkens - Vazquez (88. Lestienne), Rafaelov (32. Meunier), Jorgensen, Van Acker - Bacca, Tchité.
    Standard Lutych: Kawashima - Goreux, Van Damme, Ciman, Pocognoli (87. Biton) - Bulot (58. Batshuayi), González, Buyens, Vainqueur, Seijas - Ezekiel (76. Ajdarević).

Rozhodčí: S. Delferière