Rusko – Sev. Irsko 2:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Izrael 1:1 (kon.) | Kazachstán – Irsko 1:2 (kon.)
Lichtenštejnsko – Bosna 1:8 (kon.) | Gruzie – Bělorusko 1:0 (kon.) | Malta – Arménie 0:1 (kon.)
Estonsko – Rumunsko 0:2 (kon.) | Chorvatsko – S. Makedonie 1:0 (kon.) | Litva – Slovensko 1:1 (kon.)
Andorra – Maďarsko 0:5 (kon.) | Nizozemsko – Turecko 2:0 (kon.) | Slovinsko – Švýcarsko 0:2 (kon.)
Černá Hora – Polsko 2:2 (kon.) | Lotyšsko – Řecko 1:2 (kon.) | Finsko – Francie 0:1 (kon.)
Albánie – Kypr 3:1 (kon.) | Lucembursko – Portugalsko 1:2 (kon.) | Bulharsko – Itálie 2:2 (kon.)
Moldavsko – Anglie 0:5 (kon.) | Wales – Belgie 0:2 (kon.) | Německo – Faerské ostrovy 3:0 (kon.)
Island – Norsko 2:0 (kon.) | Kolumbie – Uruguay 4:0 (kon.)
Litva
1:1 (1:1)
Slovensko
Pátek 07.09.2012, 20:15 • Vetra, Vilnius • Kvalifikace MS (Evropa)

To je z mé strany vše a těším se zase někdy u onlajn přenosů. Hezký večer. (22:16:22)

Je dobojováno. Litva se rozešla se Slovenskem smírně 1:1 a oba celky tedy získaly bod. Domácí se dostali do vedení díky Žaliukasovi, který využil zaváhání brankáře Muchy a vstřelil první branku. Jenže těsně před poločasovou přestávkou vyrovnal Sapara. Ve druhém poločase bylo Slovensko aktivnější, ale pak se nechal vyloučit Pečovský a bylo po nadějích. Domácí své další šance nevyužili. Nutno dodat, že řadu z nich skvěle zneškodnil brankář Mucha.

90+6
    Druhou žlutou kartu uviděl domácí Labukas a tím pádem přichází karta červená!

90+5
    Žaliukas centroval a míč dopadl těsně vedle levé tyčky!

90+5
    Poslední šance. Domácí budou zahrávat po faulu zkrácený rohový kop.

90+4
    Už se zřejmě nic nestane a týmy si body rozdělí.

90+3
    Hosté drží míč a sbírají cenné vteřinky.

90+2
    Z ničeho nic se dostal ke střele hostující Ďuriš, ale branku Litvy netrefil.

90+1
    Domácí jsou stále u míče, ale nemohou se dostat na dostřel slovenské branky.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minuty.

90
    Ke střele se dostal jeden z domácích borců, ale skvělý zákrok předvedl Mucha!

89
    Rohový kop pro Litvu.

88
    Ke střele se dostal domácí Radavičius, ale branku hostů netrefil.

87
    Poslední střídání Slovenka. Odešel Hamšík a přišel Kucka.

86
    Domácí hráči se tlačí před branku Slovenska, uvidíme, zda se jim povede utkání rozhodnout.