Hranice – Dukla 30:29 (kon.) | Frýdek-M. – Karviná 31:32 (kon.) | Zubří – Kopřivnice 29:22 (kon.)
Pepino SKP Frýdek-Místek
31:32 (16:16)
HC Baník Karviná
Neděle 09.09.2012, 17:00Chance Extraliga mužů

Je tu konec krásného a dramatického utkání 1. kola extraligy házené mužů. Prakticky v celém průběhu jsme sledovali zcela vyrovnaný boj, nikdy ani jedno z mužstev nevedlo o více než dvě branky. Několikrát vedli domácí a několikrát naopak vedli i hosté. Rozhodující branku pak vstřelil v poslední minutě hry Radim Chudoba. (31:32) (18:33:28)

60
    Konec zápasu. (31:32) (31:32)

60
    Domácí to již nezvládnou, protože gólman Karviné poslední ránu vyrazil a následně hodil míč přes celé hřiště až k bráně Frýdku-Místku. (31:32) (31:32)

60
    V závěru je tu ještě červená karta pro hostujícího Vanča! Dvanáct vteřin do konce! (31:32) (31:32)

60
    Radim Chudoba dává gól! A hosté jsou blízko k vítězství! (31:32) (31:32)

60
    Nyní ale pozor! Pyško předvedl parádní zákrok nohou a míč mají v poslední minutě hry pod kontrolou hosté! (31:31) (31:31)

60
    Závěr zápasu se rychle blíží a u balonu jsou domácí hráči. (31:31) (31:31)

59
    Je tu oddechový čas pro domácí tým. (31:31) (31:31)

59
    Nyní je ale znovu vyrovnáno. Tentokrát je stav zápasu 31:31. (31:31)

58
    Tomáš Hes opět skóruje ranou z úhlu a domácí vedou necelé tři minuty před koncem o jednu branku! (31:30) (31:30)

57
    Po krátké pauze přišel další faul a opět se musí upravovat palubovka. (30:30) (30:30)

57
    Dramatický závěr utkání nyní alespoň částečně zklidní úprava hrací plochy. (30:30) (30:30)

56
    Tomáš Hes svým devátým gólem v zápase srovnává na 30:30. (30:30) (30:30)

56
    Po faulu na Komárka budou rozehrávat domácí. (29:30) (29:30)

55
    Domácí gólman si teď připsal další důležitý zákrok, závěr zápasu je naprosto otevřený. (29:30) (29:30)

55
    Jsou tady góly v rychlém sledu na obou stranách, hosté stále vedou o jednu branku. (29:30) (29:30)

54
    Nyní výborně zasáhl Šoltés a do útoku jdou domácí hráči. (28:29) (28:29)

54
    Po faulu na Vanča budou rozehrávat hosté. I když to bylo na hranici brankoviště, sedmička to nyní. (28:29) (28:29)

53
    Domácí hráči využili toho, že se nyní Chudoba netrefil a po rychlém protiútoku snižují na 28:29. (28:29) (28:29)