Plzeň – Sparta 1:0 (kon.) | Slovácko – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Č. Budějovice – Dukla Praha 1:1 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
1:1 (1:0)
FK Dukla Praha
Sobota 15.09.2012, 19:00 • Střelecký ostrov • Gambrinus liga

Je dobojováno, oba celky se rozcházejí smírně. V první půli byli jednoznačně lepší domácí, ale Dukla po změně stran hru vyrovnala, Vorlovi se podařilo srovnat stav a ten vydržel až do konce. Nic na tom nezměnilo ani Pospěchovo vyloučení v 83. minutě. Ode mne je to vše, hezký zbytek večera. (20:57:57)

98
    Vrzal trefil tyč!

97
    Hosté šetří čas a vypadá to, že bod už vyválčí.

96
    Sandro centroval do vápna a Javorkovi chyběl kousek k hlavičce.

96
    Jihočeši mačkají soupeře a chtějí tři body...jenže sráží je nepřesnosti a houževnatý soupeř.

94
    Obrana Dukly se brání hodně srdnatě.

93
    Poslední změna Dukly, Štětina nahradil Bergera.

93
    Linhart vybojoval roh.

92
    Malý napřáhl z velké dálky a trošku vystrašil Daňka.

90
    Je tu avizované střídání, Linhart nahradil Markoviče.

90
    Nastavuje se osm minut!

89
    Ale až po rohovém kopu Jihočechů.

89
    Dynamo posílí útok, do hry naskočí Linhart.

88
    Dukla bude nyní s bodem spokojena a bude se soustředit na obranu, jelikož hraje v deseti.

86
    Vzhledem k vyloučení Pospěcha je tu změna. Do hry nejde Pázler, ale Přeučil, který nahradil Svatonského.

86
    Radovi vyklouzl míč z rukou,ale Řezníček ho nedokázal dopravit do sítě.

85
    Jihočeši tedy budou dohrávat zbytek utkání v přesilovce. Nastavovat se může něco přes pět minut.