Norwich – West Ham 0:0 (kon.) | Arsenal – Southampton 6:1 (kon.) | Aston Villa – Swansea 2:0 (kon.)
Fulham – West Brom 3:0 (kon.) | Manchester Utd. – Wigan 4:0 (kon.) | Queens Park – Chelsea 0:0 (kon.)
Stoke – Manchester City 1:1 (kon.) | Sunderland – Liverpool 1:1 (kon.)
Norwich City
0:0 (0:0)
West Ham United
Sobota 15.09.2012, 13:45 • Carrow Road, Norwich • Anglická Premier League

Sudí Foy dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, které skončilo bezbrankovou remízou 0:0. Troufám si říct, že tomuto utkání by slušel jiný konečný výsledek, ale bohužel jsme se ho nedočkali. V první půli byl lepší hostující tým, ale ve druhé půli se Norwich hře West Hamu vyrovnal. Oba týmy si na své konto připisují jeden bod. Děkuji za pozornost. (15:44:49)

90+2
    Z této standardní situace žádné vážnější ohrožení branky nehrozilo.

90+2
    Ke střele se dostal Snodgrass, ale jeho pokus odvrátila obrana na rohový kop.

90
    Sudí Foy přidal tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

88
    Noble nacentroval míč do pokutového území, kde hlavou zakončoval Collins, ale bohužel nepřesně.

88
    Rohový kop bude zahrávat West Ham United.

86
    A máme tady poslední střídání na straně hostujícího celku. Ze hry odchází Vaz Te, kterého nahrazuje Benayoun.

85
    Ke střele se dostal Kane, ale jeho pokus byl nepřesný.

84
    Norwich vybojoval autové vhazování na vlastní polovině.

81
    Faulovaný byl Reid, a tak West Ham bude zahrávat volný přímý kop.

78
    Vaz Te nacentroval míč na Nobleho, jenž zakončil hlavou, ale bohužel branku netrefil.

76
    Do zakončení se dostal Jarvis, který dostal přesnou přihrávku od Vaz Teho, ale bohužel zakončil nepřesně.

75
    Tentokrát se domácí před standardní situací opět ubránili a ovdrátili míč do bezpečí.

74
    Noble nacentroval míč na přední tyč a vybojoval další rohový kop.

74
    Maiga výborně obešel dva protihráče a přihrávkou pod sebe našel Jarvise, který se dostal ke střele, ale míč byl zblokován na rohový kop.

71
    Ze hry odchází Holt, nahrazuje jej Kane.

70
    Ke střele z větší vzdálenosti se dostal Noble, ale jeho pokus skončil v Ruddyho rukavicích.