Norwich – West Ham 0:0 (kon.) | Arsenal – Southampton 6:1 (kon.) | Aston Villa – Swansea 2:0 (kon.)
Fulham – West Brom 3:0 (kon.) | Manchester Utd. – Wigan 4:0 (kon.) | Queens Park – Chelsea 0:0 (kon.)
Stoke – Manchester City 1:1 (kon.) | Sunderland – Liverpool 1:1 (kon.)
Fulham FC
3:0 (2:0)
West Bromwich Albion
Sobota 15.09.2012, 16:00 • Craven Cottage, London • Anglická Premier League

Náš onlajn je u konce. Já Vám přeji krásnou sobotu a nashledanou u dalších zápasů Premier league. (18:01:25)

Fulham byl od začátku zápasu aktivnějším týmem a vypracovával si řadu šancí. Hosté hráli naopak až příliš pasivně, za což je postrestal dvěma góly Berbatov. Ve druhém poločase si domácí náskok z první půle s přehledem hlídali a dokonce přidali i další gól, když se trefil Sidwell. Zápas velmi ovlivnila červená karta, kterou vyfasoval záložník hostů Odemwingie, který zcela zbytečně sestřelil Riethera.

90+3
    Fulham rozehrál rohový kop na krátko. Už se nikam nežene.

90+2
    Smithova střela sražena na roh.

90+1
    Duff odchází za velkého potlesku ze hřiště. Na závěrečné minuty míří na hřiště Smith.

90
    Roger East nastaví ještě 3 minuty.

89
    Fulham právě vstřelil branku!
    Kasami zatáhl míč do šestnácky a poté nacentroval na Rodallegu. Ten hlavičkoval pouze do břevna, ale míč se odrazil k dobře postavenému STEVU SIDWELLOVI, který do odkryté branky nezaváhal.

88
    Křižná střela z kopačky Kasami končí těsně vedle pravé tyčky W.B.A.

87
    Na dněšní zápas dorazilo 25 691 diváků.

85
    Krajní záložník Kacaniklic míří ze hřiště. Na jeho místo míří čerstvý Kasami.

83
    Lukaku hledal hlavičkou svého parťáka z útoku Brunta, ale tomu k brance scházely doslova centimetry.

82
    Neúnavný Duff posílal do pokutového území další nebezpečný centr. Ten odvrátil McAuley.

81
    Domácí fanoušci si závěr zápasu doslova vychutnávají.

79
    Sidwell přerušil nadějnou akci hostů efektivním skluzem.

76
    Yacob dohrál. Na jeho místo už míří Rosenberg. Yacob si z dnešního zápasu pravděpodobně odnáší lehčí zranění, protože při cestě ze hřiště lehce kulhá.

74
    Duff se zbavil hned trojice obránců, poté předložil na Rodallegu a ten poslal na Fostera nebezpečnou střelu. Brankář W.B.A. se vší námahou srazil míč na roh.

72
    Fulham rozehraje rohový kop.

71
    Sidwellovu střelu vyrazil brankář Foster pouze před sebe a před dobíhajícím Berbatovem odkopl míč na poslední chvíli Jones.