Dortmund – Leverkusen 3:0 (kon.) | Bayern – Mohuč 3:1 (kon.) | Mönchengladbach – Norimberk 2:3 (kon.)
Stuttgart – Düsseldorf 0:0 (kon.) | Hannover – W. Brémy 3:2 (kon.) | Fürth – Schalke 0:2 (kon.)
VfB Stuttgart
0:0 (0:0)
Fortuna Düsseldorf
Sobota 15.09.2012, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Německá Bundesliga

To je dnes ode mě vše, přeji příjemný zbytek dne a u další on-line přenosů na počtenou. (17:26:37)

A je dobojováno! V dnešním utkání jsme se žádného gólu nedočkali. po velmi vyrovnaném zápase ve kterém v některých okamžicích a hlavně na konci zápasu měli domácí velký tlak se soupeři rozešli smírně.
    Domácí VFB si tedy připisují první bod do tabulky po třech odehraných zápasech. Hostující Fortuna jich má 5 a může být tak se startem do sezóny velmi spokojena.

90+6
    Nejspíše poslední útok Fortuny.

90+5
    Centr z rohového kopu našel pouze hostujícího brankáře Almara, který míč vyboxoval do bezpečí.

90+4
    Jeden centr za druhým létá do šestnáctky Fortuny.

90+3
    Taktické střídání u hostů. Odešel Lambertz, přišel defenzivní záložník Bellinghausen.

90+2
    Špatná přihrávka Kvista skončila pouze u jednoho z hostujících hráčů.

90+1
    Domácí kombinují na polovině soupeře.

90
    Rozhodčí nastaví v druhé půli 5 minut nad rámec řádné hrací doby. Pětiminutové nastavení je způsobeno kvůli velkému množství ošetřování v druhé půli.

89
    Fortuna je pod tlakem a pokud se dostane k míči, tak ho ihned její hráči odklízí co nejdále od své branky.

88
    Hra je nyní velmi rozkouskovaná kvůli velkému množství faulů.

87
    Okazakyho centr našel přesně hlavu Niedermeiera, který v dobré pozici nezamířil vůbec přesně a může si jen podrbat svoji hlavu, která ho nyní zklamala.

86
    poslední střídání u domácích. Odehráno má dnes velmi aktivní Hajnal, na poslední minutky ho nahradí Okazaki.

86
    Obrana VFB odklidila míč do bezpečí a může založit další útok.

85
    Rychlý protiútok domácích nakonec skončil zablokovanou přihrávkou Kruseho, přesto budou hosté zahrávat alespoň roh.

84
    Stuttgart znovu uzavřel hostující hráče na jejich polovině.

82
    Ilsö vystřelil ze standardky pouze nad branku domácích, brankář Ulreich jeho pokus pouze preventivně očima zkontroloval.