Palermo – Cagliari 1:1 (kon.) | AC Milán – Atalanta BC 0:1 (kon.)
U.S. Citta di Palermo
1:1 (1:0)
Cagliari Calcio
Sobota 15.09.2012, 18:00 • Renzo Barbera • Italská Serie A

Sudí Mazzoleni foukl dnes naposledy do píšťalky a ukončil dnešní utkání, které skončilo remízou 1:1. V první půli se trefil Arevalo a ve druhé půli srovnal skóre na 1:1 Sau. Dnešní zápas byl vyrovnaný, a tak zaslouženě skončil remízou. Oba týmy si na své konto připsaly po jednom bodu. Děkuji za pozornost a přeji Vám hezký zbytek večera. (19:56:27)

90+5
    Rozběhla se poslední minuta nastaveného času.

90+3
    Žlutou kartu vyfasoval za faul Pinilla.

90+2
    Držení míče: U.S. Citta di Palermo 42% - 58% Cagliari Calcio.

90+2
    Střely celkem: U.S. Citta di Palermo 8 - 8 Cagliari Calcio.

90+2
    Střely na bránu: U.S. Citta di Palermo 4 - 5 Cagliari Calcio.

90
    Sudí Mazzoleni nastavuje pět minut nad rámec řádné hrací doby.

89
    Hrací plochu opouští Donati, kterého nahrazuje na pár minutek Pisano.

88
    Cagliari právě vstřelilo branku!
    Ke střele se nejprve dostal Perico, ale brankář jeho pokus zlikvidoval. Odražený míč zasáhl hlavou MARCO SAU, který jej přesně uklidil do brány, a srovnal tak dvě minuty před koncem řádné hrací doby skóre na 1:1.

87
    Domácí chystají střídání.

84
    V ofsajdu uvízl na druhé straně Ariaudo.

82
    Miccoli nacentroval míč na bližší tyč, kde se hlavou prosadil jeden z jeho spoluhráčů, ale sudí branku neuznal pro avizovaný ofsajd.

82
    Do konce utkání zbývá necelých osm minut a Palermo bude zahrávat volný přímý kop.