Lierse – Anderlecht 1:1 (kon.) | Genk – Waasland-Beveren 1:1 (kon.) | Gent – Mechelen 0:2 (kon.)
Leuven – Waregem 0:1 (kon.) | Mons – Charleroi 2:3 (kon.) | Cercle Brugge – Lokeren 0:1 (kon.)
Lierse SK
1:1 (0:1)
RSC Anderlecht
Sobota 15.09.2012, 18:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas končí, viděli jsme dramatickou bitvu. Hosté otevřeli brzy skóre, ale pak následovala velmi intenzivní snaha domácích o vyrovnání a povedlo se to až v samotném závěru zápasu Mengovi. Dnes si tak odnáší každý ze soupeřů po jednom bodu. (19:55:59)

90
    V závěru zápasu ještě mohl dát vedení Anderlechtu Bruno! Ale nedal a hosté ani z následného rohového kopu nic nevytěžili.

86
    Lierse právě vstřelilo branku!
    Domácí se konečně dočkali! Vyrovnání zařídil DOLLY MENGA.

83
    Střídají také hosté. Za Milana Jovanoviće přichází Tom De Sutter.

82
    Thomas Wills je třetím střídaným z domácího týmu. Jako náhrada přichází Cofie Bekoe.

75
    Domácí se snaží jak jen můžou prosadit, ale čas neúprosně běží. Hosté velmi dobře brání.

71
    Dolly Menga z celku Lierse dostává žlutou kartu.

69
    Druhé střídání Lierse. Místo Hussaina Yassera přichází na hřiště Soufiabe Bidaoui.

67
    Střídání na straně hostů. Střelec branky Rubenilson Kanu opouští hřiště a přichází Dennis Praet.

61
    Domácí při chuti, další střílel Yasser, ale Nuytinck jeho střelu zblokoval.

57
    Další pokus Hazurova, ale Proto bez problémů chytá.

52
    Střídání na straně domácích. Ze hřiště odchází Mohamed El Gabas a nahrazuje jej Jason Adesanya.

48
    Jovanović vystřelil, ale jeho pokus byl zblokován.

46

První poločas je za námi, viděli jsme v něm poměrně rychlou branku hostů o kterou se postaral Kanu, pak ale domácí přidali a ačkoli jejich převaha nebyla tolik výrazná, hráli dobře a vytvořili několik zajímavých akcí. Uvidíme, jestli ve druhém poločase budou mít lepší koncovku, nebo zabere Anderlecht a zápas rozhodne ve svůj prospěch.

45
    Na trávníku je to teĎ trochu tvrdší. Další žlutá karta je pro domácího hráče Mohameda El Gabase.