Prešov – Košice 0:0 (kon.) | Trenčín – Myjava 3:2 (kon.) | Ružomberok – Senica 0:2 (kon.)
Zlaté Moravce – Slovan Bratislava 3:1 (kon.)
FC Tatran Prešov
0:0 (0:0)
MFK Košice
sk Sobota 15.09.2012, 14:30 • Futbalový štadión v Prešove • Niké liga

Ani v druhom, podstatne nudnejšom, polčase gól nepadol a v Prešove sa tak schýlilo k deľbe bodov. Výsledok je, myslím, spravodlivý, no všetci odchádzajú zo zápasu mierne sklamaní z toho, že sa nedočkali gólu. Pozývam Vás ešte k sledovaniu on-line prenosu z pozápasovej tlačovej konferencie, ktorá začne o nejakých 15, či 20 minút. (16:21:58)

90+2
    Karaš sa previnil útočným faulom.

90
    Nadstavovať sa budú tri minúty.

90
    Peter Šinglár bol faulovaný v strede poľa Martinom Pribulom. Pribula vidí žltú kartu.

89
    Prešovčania si vymenili loptu v ofsajdovej pozícii. Lopta pre hostí.

87
    Dočkáme sa v tomto zápase úvodného gólu, alebo aj po 90-tich minútach bude na svetelnej tabuli svietiť výsledok 0:0?

86
    Poliačik odchádza na ošetrenie za čiaru držiac sa za čelo. Verme ,že bude v poriadku. Košičan Chupáč pokračuje v hre.

85
    Dvojica hráčov zostala ležať v stredovom kruhu. Jeden Košičan a jeden Prešovčan. Lekári už vyštartovali k svojim pacientom.

85
    Adam to skúsil priamo na bránu. Jeho pokus mal razanciu a len tesne minul ľavú tyč!

85
    Priamy kop pre Tatran z asi 30 metrov. Zahraje ho Adam.

84
    Ján Papaj toho dnes nabehal viac než dosť. Prešovský kouč Angel Červenkov ho sťahuje z hry a posiela na jeho miesto hráča menom Martin Pribula.

83
    Kolbas hľadal centrom z ľavej strany Papaja, no neúspešne.

82
    Košičania brnkajú na nervy domácim futbalistom pomalou rozohrávkou na svojej polovici. Diváci na tribúnach bučia a pískajú.

80
    Papaj na Shevchuka do tutovky! Andriy Shevchuk sa ako kanonier rozhodne nezachoval. Obrovská šanca Tatrana zostala nevyužitá.

80
    Košičania sa v ofenzíve s loptu na kopačkách dlho neohriali.

78
    Lipták zabojoval v stredep oľa, získal loptu a už ťahá útok po osi ihriska! Táto akcia napokon úspech neslávila.

77
    Tréner hostí Ján Kozák siaha po ďalšom striedaní. Miroslava Viazanka nahradí Colibaly Diaby.

76
    Papaj si to už pomaly chystal na strelu z asi 25 metrov, avšak napokon volil prihrávku, ktorá bola viac než nepresná, respektíve presná, no na nohu súperovho hráča.