R. Sobota – Šamorín 0:2 (kon.) | Dubnica – Dolný Kubín 0:2 (kon.) | Ružiná – Podbrezová 1:2 (kon.)
L. Mikuláš – Dunajská Streda 1:0 (kon.) | Šaľa – Bardejov 2:0 (kon.) | Michalovce – Senec 0:2 (kon.)
FK Dubnica
0:2 (0:1)
MFK Dynamo Dolný Kubín
sk Sobota 15.09.2012, 15:30 • Mestský futbalový štadión v Dubnici nad Váhom • MONACObet liga

Je tu záver stretnutia, v druhom polčase upravil na konečných 0:2 Ujčík a to v 60. minúte. Domáci sa snažili celý zápas, no gól nevsietili. Ďakujeme Vám za pozornosť a tešíme sa pri ďalších športových prenosoch. Dovidenia. (17:18:57)

90+
    Taktické striedanie, zápas nedohrá Podolský, pretože ho nahradí Maliňák.

90+
    Hostia sa dobre bránia a myslím, že sa už nič vážne nestane.

90
    Hrací čas sa bude nadstavovať o dve minúty.

88
    Žltú kartu uvidí i hosťujúci Brčák.

87
    Rýchly Vavrík vyskúšal center, ktorý Trabalík vyrazil len pred seba. Pred šestnástkovým poloblúkom zachytil loptu Jakúbek , ktorý z voleja vysoko prepálil.

86
    Ale po ňom sa už mohli domáci radovať. Lopta padla presne na kopačku Mareka Božoňa, ktorý so strelou najprv váhal a to sa mu stalo osudným. Obrancovia sa mu hodili pod nohy a zakončenie teda nebolo ohrozujúce.

86
    Po neúspešnom rohovom kope číslo 2 príde na rad ten tretí.

85
    Lopta padla ideálne do vápna, no nikto z domácich ju nedokázal upratať do siete.

85
    Dubničania okúsili strelu, no opäť to bude "len" roh.

85
    Podobná situácia, tento raz ale s opačným verdiktom - Sivčevič fauloval Beňa na tom istom mieste.

84
    Dolný Kubín odvracia každú loptu, nepúšťa domácich do šancí. Chovanec v protiútoku faulovaný Brigantom.

83
    No ani z toho nezapršalo.

82
    Vavrík opäť skvelo nabiehal s loptou, cez obrancu sa mu ale nepodarilo odcentrovať. Rohový kop pre MFK Dubnica.

82
    Ospravedlňujeme sa za krátku odmlku zapríčinenú technickými problémami.

80
    Žltá karta pre Grabeža.

77
    Tomáš Brigant poslal vrámci fair-play loptu späť hosťom po tom, čo ju oni zakopli kvôli ošetrovaniu.

76
    Striedajú i hostia, s hrou bude končiť Andrew Kliment, ktorého nahradí Andrej Brčák.

75
    Do konca stretnutia ostáva pätnásť minút. Tomáš Brigant si stiahol loptu na os ihriska, odkiaľ vyslal jedovatú strelu, ktorá ale minula priestor brány.