0:1 (0:0)
Real Betis
Pondělí 17.09.2012, 21:30Španělská LaLiga

Děkuji vám za pozornost a přeji dobrou noc. (23:22:36)

Valladolid se v dalším kole představí na půdě Atletica Madrid, Betis bude hostit barcelonský Espanyol.

Duel tak rozhodla kuriózní branka v samotném závěru. Valladolid svého soka ve druhé půli jasně přehrával, ze tří bodů se přesto radují hosté. V 90. minutě se vydal na útočný výlet Castro a domácí pod domněnkou, že se jedná o ofsajd, přestali hrát. Pro fotbalistu Betisu tak nebyl problém uklidit kulatý nesmysl do sítě. Nepomohly ani protesty domácích, podle pomezního se o ofsajd nejednalo. Zápas tak končí výsledkem 0:1.

90+4
    Rueda pálil nad bránu.

90+3
    Valladolid může srovnat z rohového kopu. Na pomoc přispěchal také brankář Jaime.

90+3
    Domácí jsou otřeseni, není se čemu divit. Po celou dobu druhé půle to byl právě Valladolid, kdo byl lepším týmem.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Real Betis právě vstřelil branku!
    Tak to je neskutečná hrubka domácích! Slabá střela RUBENA CASTRA vypadla Jaimemu z rukavic. V té době už obrana Valladolidu nehrála, jelikož se všichni domnívali, že se jednalo o ofsajd. To byl ovšem omyl, který vzápětí trestal opět Castro.

89
    Udeřit ale mohlo paradoxně na druhé straně. Zajímavá střela Martineze ale letěla o centimetry vedle.

88
    Dobrým blokem se prezentoval Mario. Valladolid má v závěru velký tlak.

87
    Po srážce dvou hráčů poblíž půlící čáry se rozpoutala vášnivá diskuze s rozhodčím. Karty ale uděleny nebudou.

85
    Chvíli po rohovém kopu se zrodila další možnost. Centr z levé strany se snažil usměrnit pod horní tyč ránou z první střídající Bueno, pálil ale těsně mimo. Stadionem to jen zahučelo, tohle byla vskutku výtečná možnost!

85
    Velká šance Valladolidu změnou skóre nekončí. Přihrávka z pravé strany byla příliš nepřesná a tak ji odkopl do zámezí pouze jeden z obránců v zeleném.

83
    Domácí přichystali poslední střídání. Potlesk ochozů sklízí Omar, který přepustil své místo Buenovi.

82
    Ebert se zjevil naprosto sám před gólmanem, naneštěstí pro něj ale nedosáhl na dlouhý míč.