Liberec – Jihlava 5:3 (kon.) | Sparta – Dukla Praha 4:1 (kon.) | Ostrava – Olomouc 1:3 (kon.)
Příbram – Slovácko 6:2 (kon.) | Brno – Slavia 3:1 (kon.) | Teplice – Mladá Boleslav 0:5 (kon.)
Táborsko – Jablonec 1:3 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 4:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Č. Budějovice 2:3 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
4:1 (3:0)
FC Hradec Králové
Pondělí 17.09.2012, 16:30 • Luční ul., Plzeň • Juniorská liga

Sudí Michal Paták ukončil dnešní utkání, které končí jasnou a přesvědčivou výhrou domácí Viktorie, která o svém vítězství rozhodla hlavně v první půli, kdy Plzeňané dali hned tři branky. Ve druhé půli se dostali více do hry i hosté, ale více než snížení z toho nebylo. Tři body tak zůstávají v Luční ulici, ze které je to pro dnešek všechno. Za pozornost vám děkuje Jakub Vais a opět někdy na shledanou. (18:20:33)

90
    Domácí ztratili balón ale hosté už brejku nezahrozili.

90
    Rohový kop pro Plzeň.

88
    O zakončení se pokusil Krejčík, jeho ránu z dobrých pětadvaceti metrů kryje Mandous v rukavicích.

88
    Stále pokračuje tlak Hradce.

86
    Hradec se nyní snaží o závěrečný nápor, zatím to tak ale vůbec nevypadá.

85
    Další pokus o zakončení ze strany hostů Pomalá akce nepřinesla o nic lepší zakončení.

82
    Rohový kop pro Viktorii. Hradec jich kopal v utkání velmi málo, těch by se dalo asi spočítat na prstech jedné ruky.

81
    Hosté se pokouší o rychlé protiútoky, jeden takový nyní končí střelou nad branku.

80
    Hosté střídají. Schwarze nahrazuje Vlček.

80
    Petráček se opět řítil sám branku. Zakončení nebylo přesné.

78
    A další ofsajd domácích borců.

78
    Následný útok Viktorie zastavuje ofsajd, ve kterém byl Petráček.

77
    Tomáš Petráček se na pravé straně dobře uvolnil a natlačil do střelecké pozice. Jeho střela končí mimo.

74
    Utkání na hlavním hřišti areálu v Luční ulici sleduje zhruba 65 diváků mezi kterými nechybí ani trenér A-týmu Viktorie Pavel Vrba.