Bayern – Wolfsburg 3:0 (kon.) | Schalke – Mohuč 3:0 (kon.) | Fürth – Düsseldorf 0:2 (kon.)
Frankfurt – Dortmund 3:3 (kon.)
FC Schalke 04
3:0 (1:0)
1. FSV Mohuč 05
Úterý 25.09.2012, 20:00 • Veltins Arena, Gelsenkirchen • Německá Bundesliga

Schalke potvrdilo roli favoritu a jasně zvítězilo. Hosté si žádnou větší šanci za celý zápas ani nepřipravili a tak bylo jasné, že dnes s Gelsenkirchenu odjedou s prázdnou. To je ode mě vše. Přeji příjemný zbytek úterního večera. (21:52:55)

84
    Poslední střídání také v modrém dresu. Ze hry odejde Huntelaar, který uvolní své místo Pukkimu.

90
    Poslední minutky se již dohrávají a o zisku třech bodů je již dnes rozhodnuto.

89
    Schalke právě vstřelilo branku!
    Otevřená obrana hostů inkasuje i potřetí. Přečíslení tři na dva vyřešili domácí fotbalisté dokonale. Jako poslední se míče dotkl TEEMU PUKKI, který dopravil míč do odkryté branky.

87
    Modrá družina se znovu osvobodila a Fusch odkopává až na polovinu soupeře, kde se o další rozehrávku postará Bungert.

85
    Hosté se sice tlačí před branku Unnerstalla, ale domácí obránci svoji práci plní na sto procent a do žádné šance Mainz nepustili.

83
    Dnešní utkání sleduje 59116 diváků.

82
    Schalke se tak dočkalo druhé branky, která bude zřejmě necelých deset minut před koncem utkání rozhodující.

81
    Domácí fotbalisté ale nemusí smutnit, protože se dokázali podruhé prosadit. V šestnáctce se dostal k hlavičce LEWIS HOLTBY a namířil ji přesně za záda bezmocného brankáře.

79
    Huntelaar měl na kopačce druhou branku domácích. Přízemní centr do vápna se dostal až na odkrytého útočníka, ale ten nedokázal z bezprostřední blízkosti zasunout balon do sítě.

78
    Na druhé straně se dostal ke střele Klasnic. Ale svým pokusem vystrašil snad pouze jen domácí diváky na tribuně.

77
    Hosté si vypracovali možnost rohové kopu. O jeho rozehrání se postaral Draxler, ale příliš úspěšný nebyl, když našel pouze hlavu jednoho z bránících fotbalistů.

75
    Poslední střídání Mainzu. Ze hry odejde Szalaim, který přepustí své místo Klasnicovi.

74
    Mainz teď hodně rázně zahrozil a málem z toho byla vyrovnávací branka. Centr z levé strany se snesl až na hlavu Szalaiho, ale nedokázal zacílit přesně.

73
    Huntelaar se dostal do dobré střelecké pozice na hranici pokutového území. Jeho rána však letěla pouze doprostřed branky, kde stál připravený Wetklo.

71
    Ani fotbalistům v modrých dresech s v posledních minutách kombinace nedaří. Nepřesně si počínal Howedes.

69
    V druhém případě se na hřiště podívá Draxler, který nahradí dosavadního jediného střelce Farfána.

69
    I domácí poprvé střídají a je to hned dvakrát. V první případě odejde Afellay, kterého nahradí Barnetta.