N.Novgorod – Riga 3:2 (kon.) | Jaroslavl – Doněck 2:1 (kon.) | Spartak Moskva – Mytišči 2:5 (kon.)
Spartak Moskva
2:5 (1:1, 0:1, 1:3)
Atlant Mytišči
Úterý 25.09.2012, 17:30KHL

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:44:03)

A je konec dnešního utkání, ve kterém dominovali hosté z Mytišči. I přes to kolik dnes měli oba celky přesilových her, i dvojnásobných, tak rozhodly branky při hře v plném počtu. Atlant si odváží zasloužené vítězství 5:2.

60:00

59:46
    Nikolaj Žerděv ještě dostává menší trest za nedovolené bránění.

59:36
    Mytišči právě vstřelilo branku!
    Krásnou akci ještě předvedli Jonas Andersson, který přihrával a ANDREAS ENGKVIST, který jeho přihrávku tečoval do branky. Domácí upravují ještě skóre jejich pátým gólem v dnešním utkání.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny a už to vypadá, že si dnes odvezou všechny body hosté.

58:10

57:50
    Domácí hráč se teď dostal do samostatného úniku, ale kličkua do forhendu Chudobin vystihl.

56:10
    Domácí byli na ledě v šesti a budou hrát další oslabení.

56:01

55:12
    Polovinu trestu přežila Moskva bez větších potíží.

54:01
    Ale Shaone Morrisonn připravuje domácí o jednoho muže v poli, když odchází na 2 minuty za podražení.

52:50
    Domácí teď přidali. Juňkovo gól je očividně nakopl.

51:01
    Spartak právě vstřelil branku!
    MICHAIL JUŇKOV snižuje a dává tak domácím ještě alespoň malou naději na to, udělat něco s dnešním výsledkem, ale budou to mít hodně těžké. Asistence: Michail Žukov, Andrej Kuzmin.

49:40
    Jakub Nakládal teď od modré čáry prověřil Chudobinovu připravenost.

48:01
    Další pokus hostů, ale už daleko méně nebezpečný, než jejich produkce na začátku třetiny.

47:15
    Gluchov teď od modré čáry prověřil gólmana domácích.

46:19
    Majorov a jeho formace teď nadělala domácím velké problémy, ale Murphy nakonec všechno vyřešil.

45:31

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 6. Šefer, 52. Juňkov (Žukov, Kuzmin) - 10. Žerděv, 38. Ignatuškin (Rukavišnikov), 42. Lindgren, 43. Žerděv, 60. Engkvist (Andersson, Gluchov)

Spartak Moskva: Murphy (Borisov) - Budkin, Morrison, Bodrov, Nakládal, Šefer, Pokrovskij - Želdakov - Levandovskij, Chochlačov, Radivojevič - Růžička, Bušujev, Žukov - Juňkov, Gubin, Kuzmin - Nikoncev, Voronin, Ankudinov, Žmakin.
    Atlant Mytišči: Chudobin (Davydov) – Petrov, Višněvskij, Kosmačov, Niskala, Rukavišnikov, Semjonov – Ignatuškin, Žerděv, Kolcov – Lindgren, Andersson, Gluchov – Michnov, Engkvist, Lemťjugov – Majorov, Kablukov, Točickij.

Rozhodčí: Kulakov, Odins - Balodis, Putilin