Mönchengladbach – Hamburg 2:2 (kon.) | Stuttgart – Hoffenheim 0:3 (kon.) | Hannover – Norimberk 4:1 (kon.)
Freiburg – W. Brémy 1:2 (kon.) | Augsburg – Leverkusen 1:3 (kon.)
SC Freiburg
1:2 (1:0)
Werder Brémy
Středa 26.09.2012, 20:00 • Mage Solar Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga

Ačkoliv Freiburg po první půli díky parádní standardce od Jonathana Schmida vedl, Werder góly Josepha Akpaly a Aarona Hunta dokázal stav utkání otočit. Ve vypjatém druhém poločase, jenž byl přece jen o něco fotbalovější než ten první, měl Freiburg dost šancí na srovnání. Na jeho straně ale nebylo štěstí, které si zřejmě vybral před týdnem právě na Mage Solar Stadion pro Hoffenheimu. Pro dnešek je to vše, já vám děkuji za pozornost a přeji ničím nerušenou noc (21:53:22)

90+4

90+4
    Žlutou za zdržování viděl také Sebastian Mielitz.

90+3
    Schmid stříleným centrem na zadní tyč branku netrefil.

90+3
    Marko Arnautović za zdržování ještě dostal žlutou kartu.

90+3
    Rozehrát ji nemůže nikdo jiný než Schmid.

90+2
    Arnautović na hranici šestnáctky fauloval, poslední nadějná standardní situace pro Freiburg.

90+2
    Míč byl na zadní tyči prodloužen dozadu.

90+2
    Freis se řítil do zcela jasné šance, míč mu ale byl ukopnut a Freiburg získal další rohový kop.

90+2
    Zakončovat mohl Ginter v nadějné pozici, ke střele se ale nedostal.

90+1
    Kruse výborně udržel míč, zapomněl ale přihrát a tak z velké dálky vystřelil. Mielitz nemohl mít problém a navíc ještě o něco déle přidržel míč.

90+1
    Jeho výkop dopadl do zámezí na druhé straně hřiště a Freiburg rozehrává.

90+1
    Mielitz na začátku nastavení sebral míč ze vzduchu.

90
    Přidáváme tři minuty.

89
    Kruse předvedl, proč je tak silný také na levém křídle a svým centrem na hranici pokutového kopu našel Mujdžu, jemuž míč sedl přesně na hlavu, kterou ale bohužel pro Freiburg branku přestřelil!

89
    Freiburg začíná střádat poslední zbytky sil na vyrovnávací branku. V záloze má také ještě jedno střídání.