Mönchengladbach – Hamburg 2:2 (kon.) | Stuttgart – Hoffenheim 0:3 (kon.) | Hannover – Norimberk 4:1 (kon.)
Freiburg – W. Brémy 1:2 (kon.) | Augsburg – Leverkusen 1:3 (kon.)
FC Augsburg
1:3 (0:3)
Bayer Leverkusen
Středa 26.09.2012, 20:00 • SGL Arena, Augsburg • Německá Bundesliga

Dnešní utkání je u konce, vítězem je Bayer Leverkusen, který o svém úspěchu v podstatě rozhodnul už v první půli. Hosté se v této části hry prosadili hned třikrát. Augsburgu se podařilo vstřelit pouze jednu branku, nicméně ve druhém poločase byl jejich výkon velice sympatický. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký večer! (21:54:25)

90+2
    Domácí se do útoku už téměř vůbec nedostávají, je rozhodnuto...

90+1
    Bastian Dankert přidá nad rámec řádné hrací doby ještě dvě minuty.

89
    Kiessling šetří vteřiny na polovině soupeře.

87
    Castro mohl rozhodnout, ale jeho střela z hranice velkého vápna minula pravou tyč.

85
    Oehrl je v posledních minutách hodně aktivní, ale radost mu stále kazí brankář Leno.

83
    Dnešní utkání sleduje 25211 diváků.

81
    Poslední střídání domácích. Marcela De Jonga na trávníku nahradí Stephan Hain.

80
    Ani jedovatá střela Oehrla nekončí gólem.

79
    Hosté měli k dispozici další rohový kop, který rozhodující brankou neskončil.

76
    Kiessling zakončoval hlavou po rohovém kopu, ale nepřesně.

74
    ... Karim Bellarabi poté nahradil Schurrleho.

74
    Andre Schurrle dostává žluté napomenutí.

72
    Oehrl byl atakován ve vápně Leverkusenu, což způsobilo doslova výbuch domácích příznivců, který ještě více zesílil, když hlavní sudí neodpískal penaltu. Dovoluji si říci, že rozhořčení domácích fanoušků bylo oprávněné.