Č. Lípa – Liberec 0:1 (po pen.) | Jablonec n. J. – Rosice 2:3 (po pen.) | Meteor – Jablonec 0:6 (kon.)
Bohem. Pr. – Hr. Králové 0:1 (kon.) | Čáslav – Mladá Boleslav 1:2 (po pen.) | Třinec – Ostrava 1:0 (kon.)
Kroměříž – Slovácko 0:4 (kon.) | Třebíč – Králův Dvůr 2:1 (po pen.) | HFK Olomouc – Dukla Praha 2:3 (po pen.)
Chomutov – Plzeň 2:3 (kon.)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
0:4 (0:0)
1.FC Slovácko
Středa 26.09.2012, 16:30 • Hanácká Slavia Kroměříž • Pohár FAČR

64
    Kroměříž po inkasované brance střídá. Handla vyměnil Vojtášek.

Slovácko vyhrálo na půdě Kroměříže 4:0, když se prosadilo až ve druhém poločase. V rozmezí dvanácti minut získali svěřenci trenéra Habance tříbrankové vedení a zlomili tak odpor hráčů Kroměříže. Čtvrtý hřebíček do kroměřížské branky přidal po chybě brankáře Zapletala svojí druhou brankou Filip Hlúpik. (18:22:24)

90
    Slovácko zahrávalo rohový kop, po jeho rozehrání rozhodčí Machálek zápas ukončil.

88
    V závěrečných minutách zápasu se usadili Hanáci před pokutovým územím Slovácka, ale jejich snaha o vstřelení čestného úspěchu vychází naprázdno.

86
    Po levé straně unikal Lukáš a z brankové čáry míč centroval do pokutového území, centr se mu však nepodařil a skončil na vrchní síti domácí branky.

84
    Rohový kop v podání Nevřaly odhlavičkoval Kuncl mimo velké vápno.

82
    Slovácko zahrávalo rohový kop Volešákem, který si narazil míč s Kovářem a poté se snažili hráči Slovácka vykombinovat domácí obranu, ale to se jim nepodařilo.

80
    Fanoušci Slovácka ženou svůj tým neustále do útočení, před malou chvíli odpálili pyrotechniku ve svém sektoru.

77
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Lukáš se zbavil obránce a nacentroval míč na přední tyč. Brankář Zapletal míč špatně chytil a dal příležitost FILIPOVI HLÚPIKOVI, míč dorazit do prázdné branky.

76
    Steiner kopal rohový kop, proti míči vyrazil brankář Heča vyboxoval jej mimo pokutové území.

74
    Střídání Kroměříže. Budína nahradil Šobáň.

72
    Střídá i Kroměříž. Kovaříka nahradil Kopečný.

71
    Poslední střídání Slovácka. Ze hřiště odešel Kerbr a nahradil jej Kovář.

69
    Nevřala kopal trestný kop z 30 metrů a střelou nezamířil mezi tři tyče brankáře Heči.

66
    A během pár minut už Slovácko vede o tři branky. FILIP HLÚPIK dostal přihrávku do pokutového území a prostřelil brankáře Zapletala.

62
    Slovácko kopalo dva rohové kopy po sobě. Druhý rohový kop mu přinesl ovoce. Autor standardních situací Volešák nacentroval míč do ohně Kroměříže, ze skrumáži se míč odrazil k volnému STANISLAVU HOFMANNOVI, který pohodlně zvýšil na 2:0.

60
    Doškova střela byla zblokována na rohový kop. Standardní situaci zahrál Volešák, odhlavičkoval míč z pokutového území Nevřala jen k Hlúpikovi, který bez přípravy vyslal pumelenici do středu branky, brankář Zapletal musel míč vyrazit na další rohový kop.

58
    Další šance Slovácka.Kerbr na levé straně uvolnil Reinberka, který centroval na malé vápno, kde stál Došek, ovšem ten nedokázal hlavičku usměrnit do branky domácího týmu.