Prostějov – Vsetín 3:0 (kon.) | Frýdek-M. – Nový Jičín 3:5 (kon.) | Karviná (Baník) – Havířov 3:2 (po pr.)
Opava – Poruba 2011 3:2 (po pr.) | Val. Meziříčí – Přerov 2:3 (po pr.) | Břeclav – Pelhřimov 3:5 (kon.)
Klatovy – Milevsko 6:4 (kon.) | Sokolov – Tábor 2:7 (kon.) | Bílina – Děčín 2:3 (kon.)

Řisuty právě vstřelily branku!
    Po samostatné akci zvyšuje na 2:6 IVAN ZÁLESKÝ. Bez asistence.

43:56
    Kobra právě vstřelila branku!
    Domácí korigují na rozdíl tří gólů. Střelcem branky je ZBYNĚK NOVÁK. Asistence: Martin Sekerka, Jan Bláha.

40:01

40:00

35:58
    Konečně se prosazují i domácí. Jejich první branku střílí MARTIN PARIS. Asistence: David Bárta.

35:03
    To je pro Pražany vskutku hororová třetina. Na 0:5 upravuje JAKUB KRAUS. Asistence: Tomáš Hudíček.

32:24
    Kanonáda pokračuje. Neuběhla ani minuta od předchozího gólu a čtvrtou branku hostí přidal LADISLAV VLČEK, který se dnes trefuje již podruhé. Asistence: Jiří Scherzl, Matěj Kos.

31:28
    Lídr tabulky to rozjel ve velkém stylu. Na 0:3 upravuje JAKUB KRAUS. Asistence. Jan Slánský.

30:14
    Druhou branku Buldoků střílí LADISLAV VLČEK. Asistence: Matěj Kos, Jiří Scherzl.

26:42
    Hosty posílá do vedení MATĚJ KOS. Asistence: Jiří Scherzl, Jan Slánský.

20:01

20:00

00:01

V dnešním zápase přivítá Kobra na pražském ledě tým Řisut.

Buldoci byli v letošní sezóně poraženi zatím jen jednou a to s Klatovy 1:3. V posledním zápase se utkali s Bílinou. Do vedení šli v polovině první třetiny a náskok udrželi skoro dvacet minut, druhou třetinu vyhráli Draci, ale pak následovalo trestné střílení Řisut, které proměnil Ladislav Vlček. Bílina ještě jednou vyrovnala, také z trestného střílení, ale Jakub Kraus se čtyři minuty před koncem základní hrací doby trefil po nahrávce Jiřího Scherzla. Jednobrankové vedení si už Řisuty pohlídaly a zápas skončil 3:2. S pěti vyhranými zápasy ze šesti se tak Buldoci drží v tabulce na druhém místě.

Nejproduktivnějšími hráči Řisut jsou Jonáš Křepelka a Jakub Kraus, kteří mají oba po jednom gólu a dvou asistencích. Nejtrestanějším hráčem je pak Jakub Sedláček se 44 minutami a Matěj Kos s 16 trestnými minutami. (zdroj: hokej.cz)

Kobra si naopak odvezla z Jablonce prohru 6:5. Po vydařeném utkání s Kláštercem na domácím ledě, které s přehledem vyhrála 5:1, vlétli Pražané stejně aktivně i do zápasu s Vlky. Během sedmé minuty se jim podařilo hned dvakrát skórovat a na konci třetiny šli do vedení 0:4. Jablonec půl minuty před koncem ještě stihl vsítit jeden gól, který Vlky nabudil na druhou třetinu. Hned z kraje překonal Malíka Kamil Kinkora a snížil vedení hostů. Kapitán Jaroslav Žáček odpověděl nedlouho na to a Kobra šla zpět do vedení o tři branky. Ne na dlouho - Vlci hned znovu snížili a postupně ukrajovali pražský náskok, dokud nesrovnali. Ve hře 5 na 3 se nakonec znovu prosadil Kamil Kinkor a vedení si už Jablonečtí Vlci vzít nenechali.

Nejaktivnějším hráčem Kobry zůstává Zbyněk Novák, který má na kontě čtyři góly a tři asistence. V posledních dvou zápasech měl bodové hody také Jiří Jakeš - dvakrát skóroval a čtyřikrát nahrával.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Regina Tesařová

Branky a nahrávky: 36. Paris (Bárta), 44. Novák (Sekerka, Bláha) - 27. Kos (Scherzl, Slánský), 31. Vlček (Kos, Scherzl), 32. Kraus (Slánský), 33. Vlček (Scherzl, Kos), 36. Kraus (Hudíček), 49. Záleský

HC Kobra Praha: Krch (Dorazil) - Ton, Cafourek, Verbík R., Čtveráček, Verbík J., Švaříček, Fejt - Kocman, Novák, Strnad, Žáček, Paris, Bárta, Sekerka, Bláha, Kouřil, Suchan, Koubek
    HC Řisuty: Schwamberger (Škubal) - Kašák, Slánský, Čermák, Babický, Fiala, Čížek, Bílek - Kos, Scherzl, Hlusička, Kraus, Křepelka, Veselý, Záleský, Doskočil, Krpata, Vlček, Hudíček

Rozhodčí: David Šmíd, Michal Rybáček, Marek Svaťa