Zenit – Anderlecht 1:0 (kon.) | Porto – Dynamo Kyjev 3:2 (kon.) | Dinamo Záhřeb – PSG 0:2 (kon.)
Arsenal – Schalke 0:2 (kon.) | Montpellier – Olympiakos 1:2 (kon.) | Malaga – AC Milán 1:0 (kon.)
Ajax – Manchester City 3:1 (kon.) | Dortmund – Real Madrid 2:1 (kon.)
Montpellier HSC
1:2 (0:0)
Olympiakos Pireus
Středa 24.10.2012, 20:45 • Stade de la Mosson, Montpellier • Liga mistrů

Celý zápas dominoval ve všech směrech Montpellier, který si vytvořil nadbytek šancí, ze kterých dal pouze jeden gól. Naopak jeho soupeř - Olympiacos dal ze tří tutovek dva góly a odváží si tři body. Ve druhém poločase byla k vidění každou chvilku nějaká šance pro domácí a tlak, pod kterým jejich soupeř byl.
    Dnešní zápas se podoval včerejšímu setkání Barcelony s Celtikem, kdy se rozhodlo až v 94. minutě. Dnes to bylo o něco dříve, ale pro tým, který za celý zápas nic nepředvedl.

Toto je ode mne vše a já se s Vámi loučím. (22:46:07)

90+1
    Olympiacos právě vstřelil branku!

Z ničeho nic se k míči dostávají hosté a hned je z toho gól!
    Djamel Abdoun posouval míč na KOSTASE MITROGLOUA, který dal gól!

90
    Rozhodčí Daniele Orsato nastavuje 3 minuty.

88
    Střela po volném kopu pro domácí letěla někam mimo stadion a bude se pokračovat odkopem od branky Carrolla.

88
    Lykogiannis nahradí Fustera.

87
    Pablo Contreras dostává žlutou kartu.

86
    Hosté se ujímají míče a kombinují kolem poloviny hřiště.

85
    Marveaux nahradí Saihiho.

85
    John Utaka se opět dostal ke střele! Jeho střelecký pokus zblokovala pozorná obrana.

83
    Opět je obléhána branka hostů. Domácí však nevědí, jak překonat jejich obranu.

82
    Hosté se zatím úspěšně brání a zdá se, že si odvezou velice cenný bod.

81
    John Utaka se dostal do šance! Jeho pokus hlavou však gólem neskončil.

80
    Rozhodčí ukazuje na rohový praporek. Montpellier bude kopat rohový kop.

79
    Marco Estrada vystřelil, ale ránu zblokovala pozorná obrana.

77
    Po rohovém kopu pro Olympiacos se nic závažného nedělo a u míče zůstanou domácí.

76
    Marco Estrada vystřelil mimo.

75
    Do konce základní hrací doby zbývá 15 minut a pokud utkání skončí remízou, bude to hodně cenný bod pro Olympiacos, jelikož domácí je drží pod tlakem a má mnoho šancí, které ale neproměňuje.