Zenit – Anderlecht 1:0 (kon.) | Porto – Dynamo Kyjev 3:2 (kon.) | Dinamo Záhřeb – PSG 0:2 (kon.)
Arsenal – Schalke 0:2 (kon.) | Montpellier – Olympiakos 1:2 (kon.) | Malaga – AC Milán 1:0 (kon.)
Ajax – Manchester City 3:1 (kon.) | Dortmund – Real Madrid 2:1 (kon.)
FK Zenit Petrohrad
1:0 (0:0)
RSC Anderlecht
Středa 24.10.2012, 18:00 • Stadion Petrovski, Petrohrad • Liga mistrů

Sudí Ivan Bebek dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, ve kterém domácí Zenit Petrohrad poráží RSC Anderlecht v poměru 1:0. O vstřelený gól se postaral v sedmdesáté druhé minutě Kerzhakov, jenž bezpečně proměnil pokutový kop. O pět minut později měl pokutový kop zahrávat tak Anderlecht, ale sudí byl jiného názoru. Do konce utkání se už nic vážného nestalo, a Zenit Petrohrad si tak připisuje důležité tři body. Děkuji za pozornost. (19:52:36)

90+4
    Hulk nastartoval své rychlé nohy a dostal se až do pokutového území, kam se na poslední chvíli stačil vrátit jeden z obránců a míč Hulkovi sebral.

90+4
    Zenit se před avizovanou standardní situací ubránil a do protiútoku pospíchá Hulk.

90+4
    Rozbíhá se nám poslední minutka a u míče jsou hosté, kteří budou zahrávat volný přímý kop.

90+3
    Molins nacentroval balon do velkého vápna, kde svoji kopačku napřahoval De Sutter, ale balon bohužel netrefil.

90+2
    Žlutou kartu za nafilmovaný faul v pokutovém území vyfasoval De Sutter.

90
    Sudí Bebek nastavuje čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Centrovaný balon lapil do rukavic připravený Malafeev.

90
    Faulovaný byl Jovanović, a tak hosté dostanou výhodu volného přímého kopu.

90
    Rozběhla se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Gillet nacentroval balon do malého vápna, ale Malafeev si celou situaci zmapoval a pohlídal.

87
    Hulk přichystal stoprocentní gólovku pro Kerzhakova, ale jeho střelu z otočky na poslední chvíli zablokovala obrana.

85
    Hulk nacentroval míč do pokutového území, kde míč tečoval Alves, ale připravený Proto uklidil balon do své náruče.