Ústí n/L – Beroun 4:2 (kon.) | Třebíč – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Jihlava – Most 7:1 (kon.)
Benátky n/J – Šumperk 5:1 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Olomouc – Písek 4:2 (kon.)
Kadaň – Litoměřice 2:0 (kon.)
HC Olomouc
4:2 (1:0, 0:0, 3:2)
IHC Králové Písek
Středa 14.11.2012, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji vám hezký zbytek středečního večera. (20:21:53)

Jelikož Ústečtí Lvi vyhráli na vlastním ledě s Berounem 4:2, zůstavá Mora i po výhře na třetí příčce. Písek opět nebodoval, a tak mu bude stále patřit poslední místo v prvoligové tabulce.

Písek se bojovným výkonem postaral v závěrečné třetí třetině o dramatickou zápletku. Jihočeši srovnali gólem Kučery, opětovné jednogólové vedení domácím přinesla využitá dvojnásobná přesilovka. Na 3:1 poté navyšoval Diviš. Při hře bez brankáře se v 59. minutě trefil Semrád, gólový účet klání však zakončil v poslední minutě střelou do prázdné branky Kucharczyk.

60:00

59:40
    Kohouti již kontrolují puk na svých hokejkách.

59:12
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Kohouti střílí už nejspíše rozhodující gól utkání! Do prázdné branky Písku se přesně trefil RADIM KUCHARCZYK. Asistence: Lukáš Kucsera

58:39
    Písek právě vstřelil branku!
    Žlutomodrým se přece jen podařilo vsítit kontaktní branku! Semrád našel od modré přesnou přihrávkou na levém kruhu PATRIKA PETRUŠKU, který zamířil přesně za Halászova záda. Asistence: Martin Semrád, Martin Heřman.

58:21
    Zleva střílel na Halásze Heřman M., olomoucký gólman kryje.

57:12
    Před olomouckou bránou jen těsně minul v dobré pozici rychlou přihrávku Petruška (PIS)! Kdyby se písecký útočník trefil, Halász by se nejspíše nestihl přesunout.

57:07
    Halmoši si sedá na střídačku, Písek bude zkoušet hru bez brankáře! Bude se hrát tedy 5 na 3 z pohledu Písku.

57:07
    Oddechový čas pro hosty.

57:07
    Písek bude hrát 4 na 3. Za domácí je vyloučen Zbyněk Hampl (OLO) za sekání.

56:00
    Hanáci se ujímají dvoubrankového vedení! Po střele Selingra se kotouč odrazil od betonů Halmošiho přímo k RICHARDU DIVIŠOVI, který puk doklepl do branky Písku. Asistence: Pavel Selingr.

55:50
    Rozhodčí nyní vylučuje na obou stranách. Za domácí si trest za faul loktem odsedí Jiří Řípa (OLO), za hosty je vyloučen Marcel Dvořák (PIS) za hru vysokou holí.

54:14

54:32
    Hanáci jsou po druhém vstřeleném gólu nabuzeni a zatím neopouštějí třetinu hostů.

54:03
    Bartoň (OLO) vystřelil od modré, jeho pokus ale zamířil vedle.

52:58
    Kohouti využívají dvojnásobnou početní výhodu, když vyšachovali obranu hostů! Od modré Houdek přihrál před branku Řípovi, ten ještě nahrál do vyložené pozice MATĚJI PEKROVI, který se trefil do okryté svatyně hostů. Asistence: Jiří Řípa, Tomáš Houdek.

52:52
    Po nahrávce Houdka (OLO) střílí Pekr (OLO) vedle.

Luděk Stránský

Branky a nahrávky: 13. Kucsera (Cartelli, Hampl), 53. Pekr (Řípa, Houdek), 56. Diviš (Selingr), 60. Kucharczyk (Kucsera) - 44. Kučera (Slavík), 59. Petruška (Semrád, Heřman M.)

HC Olomouc: Halász (Kašík) – Bartoň (C), Ondrušek, Lhotský, Janáček, Cartelli, Houdek, Nedbálek, Valenta – Pekr, Řípa, Herman – Hrňa, Diviš, Selingr – Kucharczyk, Kucsera, Hampl – Rác, Heža O., Vodný.
    IHC Králové Písek: Halmoši (Mazuch) – Dvořák, Klement, Petráček, Drtil, Semrád, Kříž – Sedláček, Heřman M., Kubeš – Strnad, Petruška, Marek – Ferebauer, Vlček, Polodna – Slavík, Kučera, Heřman R. – Vaniš, Jirků.

Rozhodčí: Hejduk – Guth, Rittich