Omsk – Magnitogorsk 3:2 (po pr.) | Barys – Čeljabinsk 3:6 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Jekatěrinburg 2:1 (po s.n.)
N.Novgorod – Lev 2:3 (kon.) | Jaroslavl – HC Slovan 4:0 (kon.) | Viťaz – Dynamo Moskva 3:4 (po pr.)
Mytišči – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Spartak Moskva – Ufa 2:3 (po s.n.) | Minsk – Petrohrad 1:4 (kon.)
Doněck – Nižněkamsk 3:2 (po s.n.) | Riga – Kazaň 0:3 (kon.)
Barys Nur-Sultan
3:6 (0:2, 3:3, 0:1)
Traktor Čeljabinsk
Středa 14.11.2012, 14:00 • Sport Complex • KHL

Ve třetí třetině Čeljabinsk v poklidu kontrolova hru a soupeři téměř nic nedovolil. V 54. minutě potom přidal svůj šestý gól a určil tak konečnou výhru - 3:6. V závěru ještě měli domácí hráči obrovský tlak, ale Garnett už žádný puk za svá záda nepustil. Děkujeme za pozornost!

57:58
    A další velká příležitost domácího Starčenkova, který se ocitl úplně sám před Garnettem, kterého však ani na dvakrát nepřekonal.

57:48
    Hodně nebezpečné dorážce musel čelit hostující brankář. Grigorjev však svoji příležitost nevyužil.

57:36
    Astana nastěhovaná na území Traktoru.

56:55
    Za podražení dostává menší trest Jevgenij Katičov.

56:50
    Ale Ruděnko vybojoval puk a vykoledoval si faul od Katičova.

56:41
    Čeljabinsk drží puk daleko od své branky.

55:56
    Nyní musel zakročit Garnett po střele Žajlanova.

55:43
    Hostům stačí pozorně bránit.

54:23
    Další velká šance v podání hostujícího Kuzněcova, který se ocitl sám před domácím gólmanem. Tentokrát mu jeho pokus Poluektov chytil.

53:12
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    A jeden z těchto protiútoků vedených Antipovem zakončil v pádu JEGOR DUGIN a překonal tak vyjetého Poluektova, který musel poodjet na střelu Antipova. Bez asistence.

53:12
    Domácí se marně dostávají do třetiny Čeljabinsku, který hrozí z nebezpečných protiútoků.

52:34
    Hostující Rjabykin zastavil pronikajícího Boyda.

52:18

Jaroslav Keř

Branky a nahrávky: 27. Upper (Litviněnko, Ruděnko), 33. Žajlanov (Litviněnko, Puškarjov), 36. Buchenski (Boyd, Antropov) - 12. Karpov (Popov), 14. Kosticyn (Quint, Razin), 28. Glinkin (Bulis), 30. Jakucenja (Kontiola, Panov), 35. Panov (Dugin, Antipov), 54. Dugin

Barys Nur-Sultan: Jeremejev (35.Poluektov) - Grigorjev, McDonagh, Hutchinson, Hedman, Savčenko, Litviněnko, Běljakov - Alexandrov, Buchenski, Antropov - Ruděnko, Upper (C), Starčenko - Žajlanov, Puliščuk, Puškarjov - Solarjov, Boyd, Rakanov - Dawes.
    Traktor Čeljabinsk: Garnett (Mezin) - Quint, Razin, Šipin, Vasilčenko, Rjabykin, Katičov, Gorečišnikov - Čistov, Bulis, Kuzněcov - Kontiola, Jakucenja, Kosticyn - Panov, Antipov (C), Dugin - Popov, Karpov, Čerkasov - Glinkin.

Rozhodčí: Ravodin, Safiullah - Pavlov, Čubykin.