EC-KAC – Znojmo 1:2 (kon.)
KAC Klagenfurt
1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Středa 14.11.2012, 19:15 • Stadthalle Klagenfurt • bet-at-home ICE Hockey League

Sen se stal skutečností! Znojmo odváží od favorizovaného soupeře oba body, když nejdříve v první části pokulhávali střelecky i herně, ale gólově zvítězili na plné čáře, což rozhodlo o utkání. Loučím se s vámi s přáním pěkného zbytku večera, brzy napočtenou. (21:19:48)

60:00

59:03
    Klagenfurt odvolal brankáře!

58:45
    Znojmo v plném počtu.

57:30
    Opět vynikající Kacetl. Zlikvidoval střely Fureyho, Meyerse i Doella.

56:45
    Klagenfurt si bere oddechový čas!

56:45
    A domácí nyní mají možnost na vyrovnání. Vyloučen Šeda (ZNO) - dvě minuty za vražení na hrazení.

55:31
    Klagenfurt právě vstřelil branku!
    Domácím se to přeci jen povedlo. Po sto patnácti minutách, kdy nevstřelili Znojmu gól, láme jejich prokletí JOHN LAMMERS. Asistence: Jamie Lundmark a Kirk Furey.

52:00
    Ondřej Kacetl má dnes skvělou formu, chytá zdánlivě nemožné a zachraňuje tým v těžkých situacích.

50:00
    Klagenfurt se snaží zrychlit tempo hry, hosté ale úspěšně brání a napadají.

48:49
    I domácí se ale ubránili, oba týmy hrají v plném počtu.

47:29
    Znojmo si zahraje přesilovku, Bickell na ledě.

46:49
    Síly jsou ale srovnány. Vyloučen Geier (KLG) - dvě minuty za držení hole.

45:29
    Vyloučen Bickell (ZNO) - dvě minuty za hákování.

43:00
    Lattner se ze samostatného úniku netrefuje! Vynikající zákrok Swetteho!

40:01

Hra se postupně zpomaluje. Šance už nejsou téměř k vidění a hra na obou stranách vypadá unaveně.

40:00

Vojta Pojer

Branky a nahrávky: 56. Lammers (Lundmark, Furey) - 13. Jarůšek (Bartoš, Uram), 20. Bickell (Pucher, Henry)

KAC Klagenfurt: Swette (Chiodo) - Reichel, Kirisits, Paul, Schumnig, Furey, Meyers, Titze - Pirmann, Schuller, Harand - Geier, Doell, Scofield - Lammers, Koch, Lundmark - Rassl, Schelander, Holzer.
    HC LERAM Orli Znojmo: Kacetl (Landsman) - Pláněk, Wharton, Henry, Kulmala, Stehlík, Štach, Bořuta, Sova - Jarůšek, Strömberg, Uram - Bickell, Pucher, Havlík - Beroun, Šeda, Lattner - Rožník, Bartoš, Beránek.

Rozhodčí: Dremelj, Fajdiga - Trattnig, Zehenthofer