Chabarovsk – Novokuzněck 5:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 1:2 (po s.n.) | Čeljabinsk – Barys 0:3 (kon.)
Magnitogorsk – Omsk 1:2 (kon.) | Ufa – Spartak Moskva 4:1 (kon.) | Nižněkamsk – Doněck 4:3 (po s.n.)
Kazaň – Riga 6:2 (kon.) | Petrohrad – Čerepovec 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavl 0:4 (kon.)
HC Slovan – N.Novgorod 1:4 (kon.) | Lev – Mytišči 4:2 (kon.)
HC Slovan Bratislava
1:4 (0:2, 0:2, 1:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Středa 21.11.2012, 19:00 • Samsung Arena • KHL

Do poslední části vletěli domácí jako uragán a po téměř pěti minutách hry byli také odměněni, když se hned po buly prosadil nechytatelnou ránou Mikúš - 1:4. Pak Slovan zavřel svého soupeře v jeho pásma, ale Koval držel své spoluhráče někdy i se štěstím. Když se obrovské šance nevyužili Vondrka, Višňovský ani Bližňák s Miklíkem jejich tlak v polovině třetí třetiny postupně slábl a hosté už si své vedení pohlídali. Konec utkání 1:4. Děkujeme za pozornost!
    Celkový počet střel: 31/29.
    Vyloučení: 6/6.
    Využití: 0/2.
    Vyhraná vhazování: 21/29. (21:09:55)

60:00

59:14
    Sjomin se snažil porušit klid zbrání, ale domácí mu v klidu berou puk, protože ho jeho spoluhráči nepodpořili v útoku.

58:46
    Hra se už dohrává.

57:54
    Ölvecký zakončoval další pěknou akci svého týmu. Ale Koval je dneska téměř bezchybný.

57:22
    Miklík se pokusil projít přes tři hráče. Ale zastavil jej Kousa.

57:01
    Vondrka se snaží o snížení.

56:39
    Další marný pokus Višňovskýho dostat se ke střele.

56:15
    Torpedo kontroluje puk a Slovanu ho téměř nepůjčuje.

55:59
    Torpedo se však nyní v klidu brání a svého soupeře odzbrojuje už ve středním pásmu.

55:14

55:12
    Kukumberg měl nyní obrovskou možnost, ale Koval zachránil své spoluhráče, kteří jsou hodně pasivní.

54:35
    Nižnij však na chvíli zavřel svého soupeře ve třetině.

54:18
    Bartovič však vyhazuje.

53:59
    Až nyní se dostali hosté do útočného pásma.

53:40
    Torpedo ve své přesilovce nikam nespěchá.

53:28

53:14
    Ale vše končí zbytečným vyloučením Petera Ölveckýho za podražení.

Jaroslav Keř

Branky a nahrávky: 45. Mikúš (Šťastný) - 3. Hietanen (Thörnberg), 10. Thörnberg, 27. Thörnberg (Makarov, Potapov), 33. Galuzin (Valuskij, Černov)

HC Slovan Bratislava: Janus (Konrád) - Štajnoch, Višňovský, Tabaček, Sekera, Švarný, Sersen - Bartovič, Bližňák, Hudáček - Miklík, Vondrka, Lipiansky - Kukumberg, Dravecký, Kytnár - Mikúš, Dano, Ölvecký - Kudrna.
    Torpedo Nižnij Novgorod: Koval ( Maslakov) - Hietanen, Maleňkich, Kousa, Varlamov, Vasiljev, Jevsejenkov - Krikunov, Makarov, Thörnberg - Varnakov, Ellison, Sjomin - Gorbunov, Potapov, Zajnullin - Valusjskij, Černov, Galuzin.

Rozhodčí: Anisimov, Buturlin - Sadovnikov, Sazonov

Diváci: 10055