Vsetín – Vítkovice 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 0:0 (odl.) | Hr. Králové – Jihlava 2:5 (kon.)
Přerov – Třinec 2:8 (kon.) | Motor ČB – Liberec 2:3 (po pr.) | Chomutov – HC Kladno 3:2 (kon.)
Havířov – Kometa Brno 1:7 (kon.) | HC Plzeň – Sparta 5:1 (kon.) | Slavia – K. Vary 1:5 (kon.)
HC Litvínov – Letňany 5:4 (po s.n.) | Písek – Pardubice 3:2 (kon.)
IHC Králové Písek
3:2 (2:0, 0:2, 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 24.11.2012, 17:00 • Zimní stadion Písek • Extraliga staršího dorostu

Pěkný zbytek dnešního večera a celého víkendu přeje z píseckého zimního stadionu Petr Eliáš. Na shledanou! (19:06:28)

Zaslouženým vítězem dnešního klání je celek Písku, který o svém vítězství rozhodl gólem ve třetí třetině.

60:00

59:15
    Velký závar před brankou Písku gólem neskončil!

58:49
    Hosté hrají bez gólmana.

58:01
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:55
    Jakub Suchan střílel přes obránce Kalouse, ale jistý zákrok předvedl i Vejmelka.

57:22
    Hostům se čas proklatě krátí. Chvojkova dělovka končí jen na lapačce jistého Pechka.

56:19

56:10
    Špaček se zjevil sám před Pechkem, ale jeho kličku dokázal strážce písecké branky vypíchnout betonem.

55:37
    Kysela využil chybnou rozehrávku domácích a zkoušel střelu. Pechek puk vyrazil nad svou klec.

55:00
    Písek kombinuje v útočném pásmu, zatím však bez výsledku.

54:19
    Oliver Petric (PCE) zastavil našlápnutého Schwambergera jen za cenu podražení a půjde si odsedět dvě trestné minuty.

53:55

53:15
    Pardubickým se přesilovka vůbec nedaří. Domácí se v pohodě brání.

51:55
    Adam Hájek (PIS) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

51:40
    Chvojka se z nenápadné individuální akce dostal až do těsné blízkosti Pechka a vystřelil, písecká obrana puk včas odpálila z brankoviště.

50:15
    Marcilis mohl zvýšit vedení Písku, jeho teč před brankovištěm mířila vysoko nad branku.

Petr Eliáš

Branky a nahrávky: 2. Suchan (Hanus, Kajtman), 14. Marcilis (Duchoň, Suchan), 44. Volf (Šuhaj, Hanus) - 22. Budík (Procházka, , Špaček), 37. Chvojka (Bohuněk)

IHC Králové Písek: Pechek - Kajtman, Hájek, Hřebíček "C", Červinský, Koutenský, Hanus - Schwamberger, Suchan, Vlk, Duchoň, Šuhaj, Volf, Holub, Marcilis, Točík.
    HC Dynamo Pardubice: Vejmelka - Divecký, Kalous "C", Procházka, Petric, Budík, Kracík - Chvojka, Panna, Polák, Kysela, Kuťák, Barkóci, Hlaváček, Bohuněk, Velínský, Špaček, Havrda, Drobný.

Rozhodčí: Valenta - Kotyza, Malý