Vsetín – Vítkovice 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 0:0 (odl.) | Hr. Králové – Jihlava 2:5 (kon.)
Přerov – Třinec 2:8 (kon.) | Motor ČB – Liberec 2:3 (po pr.) | Chomutov – HC Kladno 3:2 (kon.)
Havířov – Kometa Brno 1:7 (kon.) | HC Plzeň – Sparta 5:1 (kon.) | Slavia – K. Vary 1:5 (kon.)
HC Litvínov – Letňany 5:4 (po s.n.) | Písek – Pardubice 3:2 (kon.)
Piráti Chomutov
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
HC Kladno
Sobota 24.11.2012, 12:45 • Pirátská aréna - hala "B" • Extraliga staršího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (15:12:28)

59:44
    Ještě drama, vyloučen domácí Hierman na 5 minut a do konce utkání za pád pod nohy.

Kladno právě vstřelilo branku!
    Tak to je pro domácí opravdu škoda, do konce třetiny chyběly pouhé dvě vteřiny když se hosté prosadili při své dvounásobné přesilvce. na konci akce byl PETR LITERA. Asistence: Hulcr a Kružík.

38:40
    A pro domácí bude zle, vyloučen Ringler za zdržování hry, vyhození puku mimo hřiště. Velká šance pro hosty snížit.

38:30
    Vyloučen domácí Wágner za vysokou hůl.

34:18
    Piráti právě vstřelili branku!
    A Piráti jdou do dvoubrankového vedení. Podruhé se po přihrávce Vlastníka prosazuje ONDŘEJ KAŠE.

32:21
    Domácí posílá do vedení ONDŘEJ KAŠE po samostatné akci. Bez asistence.

26:35
    Vyloučen hostující Křepelka za hákování.

25:47
    Vyloučen domácí Procházka za krosček.

19:13
    Václav Cestr (CHM) - podražení.

20:01

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 7. Ringler (Vlastník), 33. Kaše, 35. Kaše (Vlastník) - 16. Litera (Macháček Vl. ), 40. Litera (Hulcr, Kružík)

Piráti Chomutov: Dvořák (Lukeš) – Meliško, Páleník, Ringler, Kämpf, Macháček A., Bednář, Procházka, Hierman, Szathmáry, Kaše O., Macháček P., Hlaváček, Cestr, Kosina, Vlastník, Kaše D., Veselý, Wágner, Strunz.
    HC Kladno: Vladař (Schröder) – Seidl, Matula, Vendis, Doudera, Sklenička, Křepelka, Kružík, Christl, Špaček, Litera, Macháček V., Hajný, Míka, Hulcr, Kaprál, Hoffmann.

Rozhodčí: Orlický – Ptáček, Kilian.