Jihlava – Sparta 1:1 (kon.) | Hr. Králové – Plzeň 2:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:1 (1:1)
AC Sparta Praha
Čtvrtek 29.11.2012, 17:00Pohár FAČR

Utkání nám skončilo remízou 1:1, když se již ve 4.minutě prosadil Sedláček a v závěru první půle vyrovnal Zápotočný. Vysočina měla více ze hry a řada neproměněných šancí jí jistě mrzí. (18:51:07)

90
    Druhý poločas bude o minutu delší.

90
    Tři rohové kopy krátce po sobě rozherával Vaculík, ale domácí nevytěžili nic.

88
    S následný rohem si obrana hostí poradila.

87
    Jungr šel sám na gólmana, ale Čecha nechatl vyniknout.

87
    Rohový kop rozehrál Vaculík, k zakončení se dostal Kučera, ale znovu dlouho váhal.

86
    Pěknou přihrávku dostal Tomáš Kučera od Klimenta, ale tak dlouho se chystal ke střele až vhodý okamžik prováhal. Vybojoval alespoň roh.

85
    Hřiště opustil Sedláček,místo něj si zahraje Kliment.

82
    V poslední době nám vypadla mezi hra, oba týmy se snaží překonat obranu soupeře dlouhými balóny.