Děčín – Klášterec nO 9:1 (kon.) | Nymburk – Břeclav 4:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Technika Brno 4:3 (po pr.)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
4:3 (2:2, 0:0, 1:1)
HC Technika Brno
Neděle 02.12.2012, 17:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • 2. liga skupina Střed (ČR)

Domácí Žihadla byla v druhé polovině utkání aktivnějším týmem a vítězství si zcela zasloužila. K vítězství přispěl mimo jiné i vynikající výkon brankáře Jiřího Šťastného a dvě krásné trefy nováčka v moravskobudějovickém dresu Romana Kadely. V následujícím mistrovském utkání se na ledě Žihadel představí již ve středu 5.12.2012 od 18:30 hod Vajgar Jindřichův Hradec. (21:12:50)

62:22
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!

Domácí využívají přesilovku. Po přihrávce Romana Sechovce prostřelil vše co stálo v cestě ROMAN KADELA. Asistence: Roman Sechovec.

61:30
    Pěstní souboj Strýček - Sobotka. Oba "kohouti" 5 min + OK za hrubost

60:53
    Vyloučen Jan Habrovec (TEC) 2 min držení protihráče

60:01

Domácí byli i ve třetí třetině aktivnější, vsítili vedoucí branku, ale v závěru vlastní chybou v útoku dovolil hostům srovnat. Prodloužení začne za 2 minuty.

60:00

58:30
    Technika právě vstřelila branku!

Do samostatného nájezdu se dostal KAMIL RAJNOHA. S přehledem poslal puk mezi betony domácího brankáře. Asistence:Tomáš Klimeš