Prešov – Lipt. Mikuláš 4:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 7:0 (kon.) | Trnava – Prievidza 4:3 (po pr.)
Michalovce – Senica 2:3 (kon.) | Detva – Bardejov 1:3 (kon.) | Topoľčany – Trebišov 5:2 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
7:0 (4:0, 1:0, 2:0)
HK 95 Považská Bystrica
sk Neděle 02.12.2012, 17:00 • Spišská Nová Ves • 1. liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:04:47)

58:52
    Žrďka pomohla brankárovi hostí.

57:17
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Päťminútová presilovka netrvala dlho. Na rozdiel siedmich gólov zvyšoval F. NOVÁK. Asistencie: Džerenga, Findura.

57:03
    Čičala vysokou hokejkou trafil Jánošíka do tváre.

56:33
    Hostia si takmer strelili "vlastenca".

56:10
    Stretnutie sa už len dohráva. Spišiaci už šetria sily na utorok, kedy ich čaká ťažký zápas v Prešove.

54:53
    Aj v tretej tretine sa diváci dočkali gólu, ktorého autorom bol PROKOP. Asistencie: Findura, F. Novák.

53:34
    Koledova delovka preverila kvality Lipovského.

53:22
    Krempaský napriahol spomedzi kruhov až tak, že odstrelil gólmanovi hostí prilbu.

52:39
    Celé dve minúty sa hralo v útočnom pásme, ale Spišiaci sa akoby po piatom góle zasekli.

52:14
    Znova puk od modrej, ale Prokop ho nedobre tečoval.

51:24
    Vantrobova strela od modrej, ale nový muž v bráne P. Bystrice zatiaľ chytá spoľahlivo.

50:30
    Vylúčený hráč hostí Ftorek.

49:10
    Najväčšia šanca hostí, Lipták pálil do žrde.

48:03
    Hneď prvý zásah nového gólmana bol úspešný.

47:57
    Dobre chytajúci Bačikovský z hry odstúpil, nahradil ho Moller.

47:55
    V oslabení ušiel domáci obránca, ale pri jeho zakončení sa zranil brankár hostí.

47:41
    Vylúčený domáci hráč Vasylyev.

47:41
    Liptákova dobra strela, ale Lipovský pozorný.

47:01
    Kapitán Vaic už dostal na tretiu tretinu voľno, Spišiaci sa stále snažia streliť ďalšie góly, ale v koncovke niekedy až prekombinujú.

Patrik Petruška

Branky a nahrávky: 2. Novák L. (Kohutiar , Krempaský), 6. Smotrila (Vaic, Malina), 13. Krempaský (Novák L. , Kohutiar), 20. Belluš (Smotrila , Vaic), 25. Novák F. (Findura , Prokop ), 55. Prokop (Findura, F. Novák ), 58. F. Novák (Džerenga, Findura )

HK Spišská Nová Ves: Lipovský - Vartovník, Novák L., Malina, Kohutiar, Jánošík, Krempaský, Novák F., Horváth, Nitriansky, Vasylyev, Džerenga, Vantroba, Smotrila, Prokop, Findura, Belluš, Vaic.
    HK 95 Považská Bystrica: Bačikovský - Niník, Zlocha, Majerík, Ftorek, Habšuda, Valach, Vereš, Boško, Čičala, Koleda, Benko, Kluka, Kudlej, Krecháč, Lipták, Filo.

Rozhodčí: Šteflík - Mráz, Frimmel.