Prešov – Lipt. Mikuláš 4:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 7:0 (kon.) | Trnava – Prievidza 4:3 (po pr.)
Michalovce – Senica 2:3 (kon.) | Detva – Bardejov 1:3 (kon.) | Topoľčany – Trebišov 5:2 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
2:3 (0:0, 0:2, 2:1)
HC Dukla Senica
sk Neděle 02.12.2012, 17:00 • ZŠ Michalovce • 1. liga (SR)

Senica si z Michaloviec odviezla všetky tri body po tesnej výhre 3:2. Ďakujeme za pozornosť. (19:59:29)

57:06
    Miloš Palovčík a Ľuboš Fajčák dostáva 10minútový trest za nešportovú hru a druhý menovaný dostáva 2minútový trest za hákovanie.

53:27
    Dukla dala gól!
    JAKUB LINET využíva presilovú hru a znova je to o jeden gól! Asistenciu na góle majú Slavomír Vorobel a Ivan Zorvan.

51:52
    Jozef Salajka sa vracia do hry a pokračuje presilová hra Michaloviec o jedného hráča.

51:47
    Ďalšie vylúčenie na strane hostí. Andrej Rajčák dostáva dvojminútový trest za sekanie. Michalovce budú mať k dispozícii krátku presilovú hru o dvoch hráčov.

49:52
    Jozef Salajka je vylúčený za podrazenie a Senica sa bude musieť dve minúty brániť.

48:02
    Senica dala gól!
    Dve sekundy pred skončením presilovej hry dáva gól VLADIMÍR LANTOŠ! Asistenciu si pripisujú Ľubomír Škápik a Ľubomír Vaškovič.

46:04
    Domácich hráčov je už druhýkrát v zápase na ľade viac, ako dovoľujú pravidlá a tak ich čaká dvojminútový trest.

45:15
    MARTIN DROTÁR znižuje na rozdiel jedného gólu! Asistenciu na presnom zásahu majú Richard Šechný a Maroš Žemba.

41:00
    Dnešné stretnutie sleduje 2057 divákov.

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhej tretine sa lepšie darilo Senici, ktorá zásluhou Ľubomíra Vaškoviča a Jozefa Salajku dvakrát skórovala a tak vedie pred tretím dejstvom 0:2.

40:00
    Druhá tretina skončila.

38:32
    Hostia v plnom počte.

36:32
    Senica bude hrať znova v oslabení. Ondrej Janík je vylúčený na dve minúty za držanie.