Vsetín – Karviná (Baník) 5:2 (kon.) | Děčín – Milevsko 7:4 (kon.) | Tábor – Řisuty 3:0 (kon.)
Klatovy – Jablonec n/N 4:8 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 5:3 (kon.) | Bílina – Kobra 2:4 (kon.)
Opava – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Prostějov 2:5 (kon.) | Přerov – Nový Jičín 3:1 (kon.)
Pelhřimov – Jindř. Hradec 6:5 (po pr.) | SHK Hodonín – Mor. Budějovice 5:2 (kon.) | Nymburk – Technika Brno 5:3 (kon.)
Chotěboř – Kolín 2:5 (kon.) | Břeclav – Žďár n/S 7:3 (kon.)
HC Tábor
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HC Řisuty
Středa 12.12.2012, 18:00 • Zimní stadion Tábor • 2. liga skupina Západ

Uvidíme, jak se bude Táboru dařit příště. Už v neděli 16. prosince jede k dalšímu důležitému boji o čelo tabulky do Děčína. Příští středu (19. prosince) hostí HC Tábor v jihočeském derby od 18:00 poslední tým tabulky, HC Milevsko 2010. Pokud se dostanete přímo na stadion, nezapomeňte na plyšáky, které můžete po gólu domácích vhodit na led. Hračky poputují jako dárek dětem do dětského domova či do táborské nemocnice. Do té doby přeji klidné předvánoční období a za týden ve středu v Táboře na hokeji na shledanou! Loučí se s vámi Josef Janda. (20:03:34)

Tábor přidal ve 3. třetině ještě jeden gól a porazil Řisuty 3:0. Brankář Tomáš Klestil si připsal letošní první vychytanou nulu a srovnal krok s kolegou Panecem. Oproti mým pesimistickým předzápasovým prognózám dobyli kohouti vítězstvím za 3 body zpět 1. místo v tabulce.

60:00

59:37
    Před chvílí vyloučený Kraus chtěl teď Klestilovi zkazit nulu, jeho lapačka ale byla proti.

59:06

58:49
    Tábor kontroluje hru a nechá si tleskat od diváků za povedený výkon a výsledek.

58:00
    Začaly poslední 2 minuty zápasu.

57:06
    Kraus vyloučen na 2 minuty za držení protihráče. Domácí golman Klestil se tak může těšit na chvíle klidu a odmazávat další sekundy ke své vychytané nule..

56:54
    Přihrávky teď domácí přesunuli do útočného pásma, ale nic z toho pro fanoušky.

56:07
    Kohouti kontrolují puk ve svém pásmu a nikam se neženou.

54:37
    Táborští teď úspěšně blokují všechny pokusy buldoků, jako poslední neuspěl Slánský.

53:43

53:03
    Heršálek silově u mantinelu odstavil Veselého a domácí osvobozuje.

52:10
    Kellner i v oslabení ztrpčoval Schwambergerovi život, ten ale jeho pokus vyrazil.

51:43
    Za podražení jde na 2 minuty na trestnou lavici domácí kapitán Matušík. Diváci urputně nesouhlasí s verdiktem a pískají.

51:00
    Nedorost našel zopza brány zpětnou přihrávkou Mrkvičku, hosté ale pravou tyčku uhájili.

50:26
    Matušík hledal před bránou Šulčíka, jeho přihrávka ale byla nepřesná.

50:00

Josef Janda

Branky a nahrávky: 6. Trieb (Matušík), 27. Matušík (Zayml), 45. Havran (Nedorost)

HC Tábor: Klestil – Havran, Heršálek, Adamec, Kolomý, Trieb, Drda, Smolánek – Heřmánek, R. Pechánek, Nedorost, T. Pechánek, Kellner, Hájek, Kratochvíl, Matušík, Mrkvička, Perník, Šulčík, Zayml. Trenér: T. Matušík
    HC Řisuty: Schwamberger - Kašák, Slánský, Sedláček, Čermák, Babický, Fiala, Bílek, Čížek – Kos, Vlček, Scherzl, Kraus, Hudíček, Veselý, Záleský, Krpata, Křepelka, Hlusička M., Doskočil, Hlusička J., Landa. Trenér: J. Novotný