Vsetín – Karviná (Baník) 5:2 (kon.) | Děčín – Milevsko 7:4 (kon.) | Tábor – Řisuty 3:0 (kon.)
Klatovy – Jablonec n/N 4:8 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 5:3 (kon.) | Bílina – Kobra 2:4 (kon.)
Opava – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Prostějov 2:5 (kon.) | Přerov – Nový Jičín 3:1 (kon.)
Pelhřimov – Jindř. Hradec 6:5 (po pr.) | SHK Hodonín – Mor. Budějovice 5:2 (kon.) | Nymburk – Technika Brno 5:3 (kon.)
Chotěboř – Kolín 2:5 (kon.) | Břeclav – Žďár n/S 7:3 (kon.)

59:35
    Branka Nového Jičína je prázdná! Kolář střílel přes celé kluziště, ale puk šel těsně vedle.

59:25
    Ještě vyloučen Matušenko (PRE), který dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

58:34
    Přerov právě vstřelil branku!
    Domácí zřejmě už definitivně rozhodují zápas. JIŘÍ GOIŠ se před bránou Nového Jičína dostal k puku a poslal jej mezi Kozákovy betony. Asistence: Marek Ditrich.

58:20
    Už se rozběhly poslední dvě minuty třetí třetiny. Obě mužstva hrají v plném počtu.

57:02
    Osina získal odražený kotouč a nekompromisně jej poslal až na protější stranu hrací plochy.

56:36
    Mičulka se prokličkoval před bránu, ale na Vojtka nevyzrál.

56:08
    Závěr třetí třetiny přináší mnoho trestných minut. Další dvě teď dostali domácí, protože je za podražení vyloučen Goiš (PRE). Nový Jičín bude hrát přesilovku 4 na 3.

54:50
    Kolář zavezl puk do útočného pásma a předložil jej Kudělkovi, který z první střílel těsně nad branku.

53:13
    Na straně Zubrů dostal 2+2 minuty Ferenc (PRE).

53:13
    Rozhodčí diskutuje s oběma kapitány, zřejmě o trestech, které udělí. Na videobordu MEO Arény již svítí pět minut pro Foltýna (NJI), který Brančíka velmi ostře atakoval u mantinelu.

53:13
    Za přerovskou brankou zůstal po střetu ležet Brančík a už dobrou minutu se nemůže zvednout z ledu. Navíc došlo k dalším strkanicím před novojičínskou střídačkou. Rozhodčí zcela jistě bude vylučovat.

52:28
    Obrovská možnost Nového Jičína! Hruška přihrál zpoza branky na volného Bryneckého,který z první trefil Vojtkovu rameno!

51:47
    Přerov zahrál na zakázané uvolnění. Zdá se, že Nový Jičín zvyšuje své usílí, kterým se bude snažit skóre vyrovnat.

50:34
    Nový Jičín přežil oslabení a krátce po něm Škumátem zahrozil. Po jeho střele musel Vojtek vytáhnout zákrok vyrážečkou.

49:41
    Přesilvka se zatím vůbec nevyvíjí podle představ domácích hráčů. Nový Jičín dobře blokuje rozehrávku Zubrů.

48:14
    Ferenc byl tísněn při zakončení a pravice rozhodčího okamžitě vyletěla vzhůru. Za hákování dostal dvě minuty Hradil (NJI).

47:32
    Zakázané uvolnění Zubrů. Obránce Vlček rozehrával příliš prudce.

46:03
    Kolář zkoušel rychle střílet po buly, ale netrefil branku. Zubři znovu teď zvýšili tempo, protože si nechějí zápas zbytečně komplikovat.

Aleš Novotný

Branky a nahrávky: 9. Sakrajda (Goiš), 11. Vlček (Ditrich, Sakrajda), 59. Goiš (Ditrich) - 38. Chvostek

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Sklenář J.) - Pala, Drábek, Ferenc, Vlček, Osina, Kudělka, Tomeček - Goiš, Málek, Blinka, Sakrajda, Ditrich, Brančík, Kundrátek, Kolář, Brada, Matušenko, Hanák
    HK Nový Jičín: Šrámek (Kozák) - Mičůlka, Kabeláč, Fišera, Skyba, Brynecký, Hruška, Skaloš, Martinčík, Vašut, Tomášek, Hradil, Gulda, Foltýn, Škumát, Zedník, Chvostek, Uhlár

Rozhodčí: Škach - Matěj, Trunečka