Třinec – Chomutov 6:4 (kon.) | Kladno – Pardubice 5:4 (kon.) | Motor ČB – Sparta 2:3 (kon.)
Plzeň – Liberec 6:5 (po s.n.) | Zlín – Kometa Brno 6:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 4:1 (kon.)
Rytíři Kladno
5:4 (1:1, 0:0, 4:3)
HC Dynamo Pardubice
Středa 19.12.2012, 17:30 • ČEZ Stadion, Kladno • Tipsport extraliga

Končí neskutečný zápas plný obratů, ve kterém Kladno vyhrálo poslední třetinu 4:3 a celkově zápas 5:4.

Hvězdy zápasu: Jaromír Jágr (KLA) - Aleš Hemský (PCE).

Ode mne to je pro dnešek vše, z Kladna se přihlásíme až 27. prosince, kdy přijede Třinec a znovu půjde o důležitý duel. Do té doby přeji hezké vánoční svátky. (20:01:06)

60:00

59:59
    Krejčího střelu v poslední sekundě likviduje Chábera.

59:50
    Puk za brankou Pardubic.

59:40
    Plekanec dostal puk z pásma.

Hosté v šesti, vhazuje se v pásmu Kladna.

59:30
    Jenže ještě bude drama. Jaromír Jágr (KLA) dostává dvě minuty za krosček a odjíždí hodně nasupen na trestnou lavici.

59:20
    Kladno drží puk v rohu pardubického pásma, skvělá práce domácích.

Růžička zpět v brance, vhazuje se v pásmu Pardubic.

58:42
    Time out Pardubic.

58:26
    Růžička míří na střídačku. Mezitím krásně tečoval Krejčí, ale jeho pokus končí nad.

58:00
    Poslední dvě minuty právě začínají.

57:06
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Plekanec vystřelil od mantinelu, Růžička vyrazil před branku, kde osvědčil důraz JAN DALECKÝ, který posílá Kladno do vedení. Asistence: Tomáš Plekanec, Jaromír Jágr.

56:12
    Eberle viděl u vzdálenější tyče Látala, ale Růžička zasáhl vyrážečkou.

55:32
    Mimochodem statistická vsuvka. Kladno letos nasázelo Pardubicím už čtyři hattricky. Dvakrát to byl Plekanec, jednou Patera a nově Jágr.

55:02
    Ofsajd Pardubic, pět minut do konce. Dočkáme se další branky?

53:48
    Eberle přistrčil Látalovi, jehož střelu výborně chytil Růžička. Krásný zákrok hostujícího brankáře.

52:42
    Domácí formace dobře napadala rozehrávajícího Kindla. Ten posunul do rohu, kde byl ale první Plekanec. Ten okamžitě nahodil před branku na JAROMÍRA JÁGRA, který kompletuje hattrick přesnou střelou nad lapačku. Asistence: Tomáš Plekanec.

51:49
    V krátkém sledu dva ofsajdy, na každé straně jeden.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 4. Jágr (Patera, Plekanec), 43. Eberle (Lukáč, Látal), 47. Jágr (Majeský), 53. Jágr (Plekanec), 58. Dalecký (Plekanec, Jágr) - 5. Kousal (Kočí, Radil), 44. Krejčí (Kindl, Benák), 44. Krejčí (Hemský, Starý), 48. Bartek (Nosek, Somík)

Rytíři Kladno: Chábera - D. Růžička, Černošek, Procházka, Piskáček, Majeský, Macholda, Mocek - Jágr, Plekanec, Dalecký - Kuchler, Patera, Hlaváč - Eberle, Lukáč, Látal - Strnad, Melka, Obdržálek.
    HC Dynamo Pardubice: M. Růžička - Píša, Kindl, Benák, Vašíček, Gawryletz, Kočí, Drtina - Hemský, Krejčí, Somík - Bartek, Nosek, Starý - Radil, Kousal, Buchetele - Semorád, Zohorna, Nahodil - Šagát.

Rozhodčí: Turčan, Hribik - Lhotský, Ondráček