Most – Benátky n/J 1:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Ústí n/L 6:2 (kon.) | Olomouc – Hr. Králové 6:0 (kon.)
Písek – Třebíč 0:6 (kon.) | Beroun – Jihlava 4:8 (kon.) | Litoměřice – Šumperk 5:0 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kadaň 4:3 (po s.n.)
Medvědi Beroun 1933
4:8 (2:1, 2:5, 0:2)
HC Dukla Jihlava
Středa 19.12.2012, 18:00 • Městský zimní stadion, Beroun • 1. liga (ČR)

Ode mne je to pro dnešek vše, příště u hokeje zase na počtenou. (20:15:48)

Ve třetí třetině padly dvě branky, obě z holí hráčů Jihlavy, která si tak dnes odváží z Berouna tři body, když o svém vítězství rozhodla ve druhé třetině, kterou vyhrála 5:2.

60:00

59:40
    Střele Čachotského letí nad berounskou bránu.

59:01
    Hodek natřikrát dorážel na berounském brankovišti, Kůdela však odolal.

58:29
    Ještě se však vylučuje, na dvě minuty za sekání si jde odpočinout Pavel Mrňa (BER).

58:13
    Zápas už se spíše dohrává.

56:13
    Kalábův pokus Rittich s přehledem vyráží mimo nebezpečí jihlavské brány.

55:48
    Krejčí přešel přes dva hráče Dukly, střela už sem u však tolik nevydařila.

55:39
    Rittich chytá nahození Michala Plichty.

55:13
    Doležal vyvrátil brankovou konstrukci po souboji s jihlavským hráčem.

54:01
    Střela Jíchy se odráží pouze od zadního mantinelu.

52:39
    Dukla právě vstřelila branku!
    Velecký našel před bránou úplně samotného TOMÁŠE ČACHOTSKÉHO, který z přehledem přidává osmou branku Dukly. Asistence: Michal Velecký.

52:32
    Filip se ocitl zcela sám před berounským brankářem, jeho střela ale byla nepřesná.

51:52
    Střelu Hrdela vyráží Rittich vyrážečkou.

50:50

50:40
    Kůdela chytá střelu Ficence od modré čáry.

49:15
    Čachotský pronikl po levém křídle až před Kůdelu, který na brankovišti chytá jeho blafák.

48:50

Dominik Kameš

Branky a nahrávky: 7. Videlka (Kaláb, Hrdel), 18. Mrňa (Plichta), 32. Doležal (Plichta, Přindiš), 36. Hrdel (Krejčí, Videlka) - 20. Hodek (Čachotský, Velecký), 21. Prokš (Ficenc, Jeslínek), 30. Štebih (Dobrovolný, Zeman), 34. Hodek (Kolafa, Ficenc), 36. Velecký (Čachotský, Kolafa), 38. Filip (Prokš, Ficenc), 43. Malec (Rittich), 53. Čachotský (Velecký)

Medvědi Beroun 1933: Sedláček (Kůdela) - Krejčí, Přindiš, Jebavý, Šulc, Kaláb, Hertl, Beneš - Hrdel, Plichta, Stromko, Videlka, Bárta, Doležal, Trojan, Hošťálek, Čurda, Pour, Polák, Mrňa. Trenér: Aleš Totter.
    HC Dukla Jihlava: Rittich (Novotný) - Jícha, Dobrovolný, Jaroš, Polcar, Ficenc, Kolafa, Štebih, Podlipník - Hubáček, Prokš, Zeman, Filip, Maliník, Krupka, Velecký, Pekárek, Čachotský, Malec, Jeslínek, Hodek. Trenér: Petr Vlk.

Rozhodčí: Pražák - Brejcha, Suchánek