Novokuzněck – Petrohrad 1:4 (kon.) | Novosibirsk – Dynamo Moskva 4:3 (po s.n.) | N.Novgorod – Jekatěrinburg 2:1 (kon.)
Jaroslavl – Čeljabinsk 2:1 (kon.) | Mytišči – Magnitogorsk 3:5 (kon.) | Spartak Moskva – Omsk 0:3 (kon.)
Minsk – Nižněkamsk 3:1 (kon.) | Doněck – Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | Riga – Barys 2:3 (po pr.)
HC Slovan – Ufa 1:0 (po s.n.)
HC Donbass Doněck
4:2 (0:1, 3:1, 1:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Středa 19.12.2012, 18:00KHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (20:13:58)

Donbass si tak připisuje důležité body do tabulky, naopak Jugra Chanty-Mansijsk nevyužívá další příležitost na vylepšení svého bodového zisku.

Domácí dokázali vyhrát toto dramatické utkání, když vítěznou branku vstřelil ve 44. minutě Lukáš Kašpar po skvělé individuální akci.

60:00

59:40
    Jugra ve třetině domácích, ti se zatím statečně brání.

59:22
    A ještě se bude vylučovat, na trestnou lavici odchází domácí Ponikarovsky, branka hostů prázdná, bude to přesilovka šest na čtyři!

59:00
    Do konce utkání zbývá poslední minuta.

56:40
    Bartulis jen nahazuje do třetiny Jugry a odchází střídat, domácí nyní častěji střídají.

55:49

55:40
    Dobnass prožil skoro celou přesilovou hru více méně ve středním pásmu, dobře úšetřené další dvě minuty.

54:30
    Domácí hrají přesilovou hru, ale sami nikam nespěchají, s pukem jsou až za vlastní brankou, ten, kdo musí hrát, je soupeř.

53:49
    Další vyloučení, na trestnou lavici odchází další Čech v zápase, tentokrát v dresu Jugry, Marek Trončinský.

53:28
    Kašpar s Nedorostem opět kombinují ve třetině hostů, nakonec je z toho střela prvně jmenovaného, ale puk končí v ochranné síti.

53:00
    Další zakázané uvolnění hostů, druhé v krátké době po sobě. Juliu Šupler na domácí lavičce plácá spokojeně své svěřence po zádech. Zdá se, že svou povinnost povrazit Jugru Chanty-Mansijsk, splní.

52:10
    Nyní opět domácí, kteří kombinují před Birjukovem. Jugra bude těžko tento zápas obracet.

51:24

51:15
    Další oslabení domácí zřejmě zvládnou, hosté se nedokáží usadit ve třetině domácích.

50:10
    Ale další přesilová hra hostů se nedaří, naopak je z toho rychlý brejk Dadonova, který ale nakonec pouze šetří čas.

49:24
    Nikiforov je však dalším vyloučeným hráčem domácích, to je další přesilová hra pro Jugru a další šance na snížení stavu.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 24. Nedorost, 39. Kočetkov (Nikiforov, Wilson), 40. Podhradský (Dadonov, Kašpar), 44. Kašpar (Dadonov, Nedorost) - 11. Kuzmin (Rybakov), 34. Glazačev (Videll, Altarjov)

HC Donbass Doněck: Laco (Berezin) - Babčuk, Pěreťjagin, Varlamov, Ponikarovsky, Fedotěnko - Wilson, Podhradský, Nedorost, Kašpar, Dadonov - Bartulis, Kolář, Pettersson, Tuppurainen, Wirtanen - Těreščenko, Nikiforov, Donika, Kočetkov, Morozov
    Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Masalskis) - Pepelajev, Grebeškov, Magogin, Skorochodov, Sitnikov - Trončinský, Starosta, But, Krysanov, Demagin - Safronov, Ibragimov, Altarjov, Videll, Glazačev - Rybakov, Jacenko, Kuzmin, Bocharov

Rozhodčí: Bondar, Olenin - Pavlov, Chubykin