SHK Hodonín – Nymburk 6:2 (kon.) | Řisuty – Bílina 1:4 (kon.) | Přerov – Prostějov 5:4 (po pr.)
Havířov – Karviná (Baník) 6:5 (po s.n.) | Poruba 2011 – Opava 3:2 (po s.n.) | Jindř. Hradec – Kolín 0:7 (kon.)

Přerov právě vstřelil branku!
    V závěru prodloužení ujel po křídle TOMÁŠ VLČEK a rozhodl se pro střelu, po které brankáři Vrbovi propadl kotouč do čáru. Bez asistence.

63:57
    Blinka se s kotouč dostal už do hodně ostrého úhlu, ale přesto ještě na Vrbu vystřelil. Nerozhodný stav se nemění.

62:41
    Sakrajda lehce vyhodil, zákazné uvolnění se pískat nebude.

62:20
    Jestřábi jsou v nastaveném čase aktivnější. Ani Černý však na Sklenáře nevyzrál. Vhazovat se bude v obranném pásmu Přerova.

60:57
    Handl otestoval náhradníka Sklenář nepříjemnou střelou. Kotouč se dostal do rohu.

60:01

Přerov vedl už o čtyři góly, ale Prostějov dokázal stav v posledních chvílích základní hrací doby srovnat. Za malou chvíli tedy začne prodloužení.

60:00

59:51
    Zubři se ještě v závěru dostali do útočného pásma, ale Vrba nemusel zasahovat.

59:34
    Vhazovat se bude v útočném pásmu Prostějova. Také střídačka Jestřábů si bere time-out.

58:55
    Martina Vojtka v brance vystřídal Jiří Sklenář.

58:55
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Je vyrovnáno! Po střele Ševčíka brankář Vojtek neudržel kotouč a PAVEL HANDL jej pohotově dorazil. Asistence: Robin Ševčík, David Šebek.

58:43
    Ferenc špatně rozehrával a po zakázaném uvolnění bude buly před Vojtkem. Klec Jestřábů je opět prázdná!

58:17
    Blinka (PRE) i Zachar (PRO) dostali dvě minuty za hrubost. Vrba se vrátil do brány, protože se vhazuje ve středním pásmu.

58:17
    Po obrovském závaru si rozhodčí zavolal oba kapitány. Došlo na strkanice, takže se určitě bude vylučovat.

58:17
    Vojtek fantasticky postavil u tyče svůj beton a zabránil několika dorážkám! Byl tam Zachar, Šebek i Jedlička, ale kotouč za čáru neprošel.

57:50
    Branka Prostějova je prázdná! Jestřábi to dvě minuty před koncem zkouší v šesti!

57:07
    A po mantinelu vyhodil také Pala. Čas pro Jestřáby ubíhá hodně rychle.

Aleš Novotný

Branky a nahrávky: 11. Goiš (Málek, Pala), 15. Málek (Goiš, Hanák), 20. Brančík (Sakrajda), 28. Ferenc (Ditrich, Brančík), 65. Vlček - 38. Kovařík (Popelka), 42. Novák (Popelka, Ševčík), 50. Černý (Šebek), 59. Handl (Ševčík, Šebek)

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Sklenář J.) - Pala, Faltýnek, Ferenc, Vlček, Osina, Běhal - Málek, Goiš, Sedlák - Sakrajda, Brančík, Ditrich - Brada, Kundrátek, Hanák - Matušenko, Blinka, Vaněk
    LHK Jestřábi Prostějov: Vydržel (Vrba) - Jedlička, Kumstát, Arnošt, Tomiga, Finkes, Kaluža, Handl, Zachar, Černý, Šebek, Novák, Kryl, Ševčík, Berčák, Stráněl, Janota, Popelka, Kovařík

Rozhodčí: Czubaj - Novotný, Vožda